Ograniczenia w prędkości, minionej doby policjanci z Elbląga zatrzymali kolejne prawa jazdy!

  • 13.08.2020, 13:08
  • www.expresselblag.pl
Ograniczenia w prędkości, minionej doby policjanci z Elbląga zatrzymali kolejne prawa jazdy!
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w ciągu minionej doby zatrzymali dwa prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli dozwolona prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Zapadł też kolejny wyrok za przekroczenie prędkości o ponad 64 km/h powyżej tej dozwolonej.

 

Miniona doba przyniosła wyeliminowanie z ruchu na 3 miesiące dwóch kierujących, którzy jechali zbyt szybko w terenie zabudowanym. Zatrzymano także 21-latka, który w Pasłęku kierował vw polo, mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz obowiązywał go do listopada 2020 roku. Teraz mężczyzna odpowie za niestosowanie się do orzeczenia sądu. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zapadł także kolejny wyrok za nadmierną prędkość w mieście. Pewien 30-latek kierując osobowym bmw i jadąc ul. Steffena w Pasłęku rozpędził auto do 114 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Policjanci po kontroli drogowej skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Sad skazał go na grzywnę w wysokości 1500 złotych. Mężczyźnie zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

ZOBACZ WIĘCEJ NEWSÓW Z ELBLĄGA - BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 

https://bit.ly/2ZMC5cv

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe