Osiedle Korona Elbląga w jedną minutę [ZOBACZ FILM]

  • 10.08.2020, 22:38 (aktualizacja 10.08.2020, 22:50)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Osiedle Korona Elbląga w jedną minutę [ZOBACZ FILM] fot. Korona Elbląga/Facebook/Ilustracja do tekstu
Korona Elbląga na Facebooku zamieściło 1-minutowy materiał filmowy, na którym zostały ukazane są prace, które odbywały się przez ostatnie tygodnie na budowie 2 etapu Korony.

 

Na filmie można zobaczyć  jak przebiegały prace nad wykopem i zabezpieczeniem gruntu, jak przebiegały prace nad dodatkowymi palami w gruncie, żeby wzmocnić i zwiększyć stabilność budynku,  jak zostały wylane pierwsze płyty fundamentowe oraz  jak został rozłożony żuraw.

-"Budynek usytuowany w północno - wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 42 m.n.p.m, liczył będzie razem z dwukondygnacyjną podziemną halą garażową aż dziesięć kondygnacji. To najwyższy budynek w tej części miasta. Powstaną w nim 82 lokale mieszkalne o powierzchni od 44,32 m2 (dwa pokoje)  do prawie 94 m2 (4 pokoje). Duże loggie i balkony będą miały powierzchnię nawet prawie 18 m2. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk, zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego"

- czytamy w opisie lokalizacji inwestycji.. 

[WIDEO]

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 15.08.2020, 23:57
Dziwne że freedom już nie współpracuje z owym deweloperkiem.... ciekawi mnie czy przyszli mieszkańcy zobaczą swoje mieszkania...hmmm... Bo jak deweloper przegra sprawę z powodu niewywiązania się z umowy deweloperskiej z mieszkańcami korony 1 to wątpię aby wypłacić im odszkodowania. Za pewnie ogłosi upadłość i cały majątek dewelopera przejmie syndyk..tylko co to będzie za majątek jak Tj to spółka z kapitałem 5 tyś....no ale to tylko taki możliwy czarny scenariusz.
Elblazanin
Elblazanin 17.08.2020, 17:07
Ostatnio głośno było o deweloperze z Szczecina. Ludzie poplacili kasę na rachunek, gościu postawił same mury i ogłosił upadłość. Najciekawsze że bank przelał wszystkie pieniądze na konto dewelopera, bez kontroli etapów budowy. Masskra, więc ta umowa deweloperska można podetrzeć sobie tyłek. Bo koniec końców to kupujący mieszkanie ponosi konsekwencje..

pracownik banku
pracownik banku 17.08.2020, 23:31
Elblazanin jak czytam twoje opowieści wątpliwej treści to trudno się nie wtrącić -nigdy wcześniej ustawa deweloperska nie zabezpieczała tak klientów jak teraz przed nieuczciwymi inwestorami .Jaki cel masz w straszeniu klientów ? środki i te własne jak i pozyskane przez podmioty finansowe lokowane są na oddzielnych kontach będących pod pełną kontrolą banku i uwalniane w wielu etapach tylko wówczas gdy zostaną wykonane prace wskazane w umowie i zatwierdzane przez inspektorów ,specjalistów itp .Mało tego inwestorzy którzy mają wątpliwą przeszłość lub wcześniej nadużyli zaufania nie mogą liczyć na założenie rachunku powierniczego . W panujących warunkach cov-19 jeszcze bardziej wyostrzyła się czujność banków na tego typu nadużycia a więc nie wiem skąd te bzdury .
Elblazanin
Elblazanin 18.08.2020, 11:39
https://wszczecinie.pl/aktualn…

Pracowniku banku powyżej link do artykułu w którym opisany jest dramat ludzi z Szczecina. To proszę teraz napisać co ci biedni ludzie mają zrobić jak nie ma dewelopera ani ich pieniędzy na rachunku powierniczym.
obiektywny
obiektywny 13.08.2020, 22:08
standard Gdański , ceny Mławskie a ludziom i tak nie dogodzi .szczepionka potrzebna nie tylko na covit-19 ale też na poluzowanie stolca bo niektórzy mają z całą pewnością permanentne zatwardzenie :-)
Pols
Pols 15.08.2020, 17:14
Ty standardów gdańskich nie widziałeś, biją tych mławiaków na głowę, cenowo również.
podwykonawca
podwykonawca 13.08.2020, 10:00
stanę w obronie panów z ,,Mławy ,, byłem podwykonawcą na tym budynku i panowie wywiązywali się z wszystkich płatności ,chciałbym zawsze być tak rozliczany . Jak ktoś robi robotę dobrze to problemu nie ma żadnego .Po za tym chłopaki cieszą się dobrą opinią w branży i na tej podstawie podjąłem współpracę .Z doświadczenia wiem że w tak dużych obiektach zawsze się trafi jakaś osoba co będzie miała do wszystkiego pretensje i ból tyłka ale pewne sformułowania zawarte w komentarzach nadają się do zgłoszenia na policję ...ja bym nie odpuścił i założę się ze połowa tych komentarzy napisana jest przez jedną osobę :-)
Viola
Viola 13.08.2020, 11:12
Panie podwykonawco , Pana relacja z deweloperem to całkiem inna sprawa. Ciekawe jak by Pan patrzył na dewelopera gdyby kupił pan mieszkanie od niego na 280 tyś. Ciekaw jestem czy chciałby Pan mieć odwalone fuszerki. Nie bez powodu lokatorzy pierwszej korony składają pozew do sądu.
podwykonawca
podwykonawca 13.08.2020, 12:14
Pani Violu Bez urazy ale jak pani uważa że ten budynek to fuszerka to gratulacje .Uważam że nie wie Pani co mówi .ale każdy ma prawo wyrazić opinię .Z mojego punktu widzenia i 30 letniego doświadczenia myślę że standard jest bardzo wysoki i wykonawstwo również jest na bardzo dobrym poziomie .No ale pewnie moja opinia dla Pani będzie nieważna bo wyraziłem dobrą, a to teraz nie na czasie .Jak będzie trzeba to też wyrażę ją w sądzie . pozdrawiam
Viola
Viola 13.08.2020, 18:13
Panie podwykonawco. Czy ja aż tak negatywnie wyraziłam opinię ???...Budynek jest fajny. Wykończenie też dokładne ( ściany proste, gładkie), elektryka też super, puszki równo obsadzone itp. Niestety cześć mieszkańców jest zawiedziona podejściem dewelopera do klienta, Też mieliśmy mieć z południowej strony zabudowany balkon a go nie ma. Po za tym jak patrzę na linię barierek balkonu to część cementowa jest krzywa a to już fuszerka. Między górna ościeżnica drzwi a ścianą była szczelina, ale daliśmy radę ja sami zakleić przy wykonczeniu..
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.08.2020, 12:40
Teraz mówienie o kimś dobrze jest passe .Szacunek dla osób które nie boją się wyrażać pozytywnych opinii .dołączę się bo jestem zadowolonym mieszkańcem ,inwestor na poziomie w przeciwieństwie co do niektorych mieszkańców
W szczególności do jednego Pana który organizuje zebrania w piwnicy używa wulgarnych słów w rozmowach i wyzywa ludzi którzy pobudowali nam te mieszkania usilnie próbując przekonać ludzi że deweloper złamał prawo .Poziom tych rozmów to dopiero dno a w tle do tego dziwne powiązania bo mecenas po rodzinie z inicjatorem Brawo .
Mieszkaniec niezadowolony.
Mieszkaniec niezadowolony. 16.08.2020, 00:30
Przepraszam bardzo..czy pan deweloper za darmo pobudował nam mieszkania??!!!.. chyba nie.. każdy za nie zapłacił, zawarł konkretną umowę z klientami. Deweloper powinien w 100 % zadowolić klienta a ich wydymać np na zabudowane balkony...
Dzik
Dzik 15.08.2020, 17:18
Nie wysilaj się deweloperku w jednym dniu natłukłeś tu kilka pozytywnych opinii, myślisz, że nikt nie pozna, że to same fejki?
Fromborska31
Fromborska31 12.08.2020, 14:17
Chyba nie widzieliście Państwo co dzieła Przemysłówka, a w zasadzie podwykonawcow z łapanki... To dopiero dramat. A do tego podpisana umowa z zarządca - kolegą prezesa, bez uzgodnienia z lokatorami... Sprawa w toku.
Martin
Martin 11.08.2020, 17:27
Kupiłem mieszkanie w koronie 1. Nie polecam zakupu mieszkania u tego dewelopera. Opóźnienia, fuszerki porysowane szyby. Nie mogę doprosić się ich wymiany bo kierownik pan Andrzej mówi że deweloper nie ma pieniędzy. Jeśli ktoś planuje zakup mieszkania od TJ Group to radzę skontaktować się z mieszkańcami z pierwszej korony. Dodam że deweloper lubi sobie zaoszczędzić tak jak w przypadku korony 1. Miały być oszklone balkony typu loggia a ich nie ma. Oszuści z Mławy i tyle.
Pozdrawiam
Andrzej
Andrzej 12.08.2020, 18:56
Co ty pieprzysz podaj nazwisko
genia
genia 11.08.2020, 10:22
jest tyle innych lokalizacji w E-u gdzie mieszkania buduja ,dla mnie ta lokalizacja jest słaba.
Anon
Anon 11.08.2020, 09:10
Podobno jakiś pozew zbiorowy jest szykowany.
Ehhhh
Ehhhh 11.08.2020, 08:59
I tym budynkiem zasłonią mi piękny widok z balkonu...
Dzik
Dzik 10.08.2020, 23:04
Wystarczy zapytać o opinię ludzi, którzy kupili mieszkanie w pierwszej koronie. Rok opóźnienia, klauzule niedozwolone w akcie notarialnym, żeby nie ponosić konsekwencji opóźnienia. Wymuszanie podpisania aneksu, że zgadzasz się na opóźnienia. Jakość wykończenia budynku tragiczna. Brak miejsc parkingowych dookoła budynku. Normalnie cudo...
Irys
Irys 11.08.2020, 17:31
Kolego dokładnie!!! Ja osobiście odradzam znajomym i wszystkim opowiadam że tj Group to oszuści. Po za tym cena za metr w obecnie budowanej koronie jest ponad 1200 zł większa.
Gosc7373
Gosc7373 11.08.2020, 11:34
„Brak miejsc parkingowych” przestań ludzi prowadząc w błąd, bo miejsc jest dużo, ale trzeba WYKUPIĆ. Takie komunistyczne myślenie jak Twoje trzeba tępić, bo to już nie komuniz, ze wszystko się należy. Albo zapracujesz i kupisz, albo nie będziesz miał.
Dzik
Dzik 15.08.2020, 17:23
Tępić to takich jak ty, którzy wypowiadają się na temat, o ktorym nie maja pojecia. Szanowny deweloperek w garazu zrobil 35 miejsc, a mieszkan 70, po dwóch tygodniach od rozpoczecia sprzedazy mieszkan, nie bylo miejsc do wykupu. Wiec szanowny komuchu mysl zanim cos napiszesz, albo sie doinformuj, bo janusz rodem z prl siedzi w tobie gleboko panie z cyklu nie wiem ale sie wypowiem.

Pozostałe