Wypadek na ulicy Żyrardowskiej. Motocyklem uderzył w zaparkowany pojazd

  • 10.08.2020, 19:19 (aktualizacja 10.08.2020, 19:29)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wypadek na ulicy Żyrardowskiej. Motocyklem uderzył w zaparkowany pojazd fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 10 sierpnia około godziny 18.30 na ulicy Żyrardowskiej motocykl marki piaggio kierowany przez 39-latka uderzył w zaparkowany pojazd.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Z ustaleń policji wynika, że 39-latek wyjeżdżając z parkingu stracił panowanie nad trójkołowcem w wyniku czego uderzył w zaparkowany pojazd marki renault.

W wyniku uderzenia ucierpiał  39-letni kierujący motocyklem,  został przetransportowany do szpitala z urazem tętnicy udowej.

Aby jeździć tym trójkołowcem piaggio wystarczy mieć prawo jazdy kategorii B powyżej 3 lat, kierowca spełniał te kryteria, został ukarany mandatem.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hitler
Hitler 12.08.2020, 08:38
Fakt typ tego przyzadu jeździł jak Warjat popisując się jedna częścia półkoli mózgowej było do przewidzenia że będzie bum nauczy się nie pajacować 👍💪🏽
TŻW
TŻW 11.08.2020, 18:09
No jak, nie znacie przepisów Laguna zaparkowała na chodniku prawidłowo, policja zna się na przepisach i wie że wolno parkować na chodniku i trawnikach tak jak niedaleko zakład mechaniczny samochody zaparkowane rzędem na trawniku nie pierwszej młodości z wyciekającymi z nich płynami ustrojowymi na trawnik i co i nic. Można, można.
kiloj
kiloj 11.08.2020, 08:48
a policja i straż dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!
Franz Maurer
Franz Maurer 11.08.2020, 12:17
Jak taki zaczyna od kapowania to gdzie kończy ....?
Świadek
Świadek 10.08.2020, 23:16
Szczególe podziękowania powinny należeć się panu który bardzo szybko udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu tamując krew wypływająca z przeciętnej tętnicy uda. Gdyby nie on to gościu wykrwawił by się do przyjazdu służb. Brawo dla tego pana !
uczestnik ruchu
uczestnik ruchu 10.08.2020, 21:43
Kierujacy trójkołowcem sie doigral za swoje wygłupy którymi się popisuje po elblaskich ulicach jazda miedzy samochodami wyprzedzania na wariackich papierach i wiele innych popisów dobrze ze nie lata 600 setką bo juz by mial miejsce na cmentarzu
ebeebe
ebeebe 10.08.2020, 19:47
ten od tej "amerykanckiej" laguny może w końcu ruszy resztkami zwojów i zacznie parkować z sensem
niuni
niuni 11.08.2020, 08:46
właśnie dlaczego pajac z tej laguny nie dostał mandatu???
Wow
Wow 10.08.2020, 21:16
Proponuje Tobie ruszyc resztkami zwojow bo skoro kierujacy trojkolowcem dostal mandat to chyba logiczne kto tu jest winny?!Dobrze ze trafil w samochod a nie w dziecko, ktore by tamtedy przechodzilo. Z resztek zwojow to chyba jednak nic u Ciebie nie zostalo 👏

Pozostałe