Strażacy apelują do plażowiczów!

  • 07.08.2020, 10:00 (aktualizacja 07.08.2020, 10:30)
  • www.expresselblag.pl
Strażacy apelują do plażowiczów!
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Jantar zwrócili się do wszystkich plażujących rodziców.

 

-"Czy ktoś z państwa szukał kiedyś swojego dziecka bądź jakiejkolwiek innej osoby? Przyznacie, że bez wiedzy jak ta osoba wygląda poszukiwania są bardzo trudne a w przypadku dzieci to jeszcze większe wyzwanie gdyż w tłumie osób ich zwyczajnie nie widać. Dlatego dla tych, którzy czytają nasz post mamy sugestię abyście Państwo zaczynając plażowanie zrobi swojemu dziecku zdjęcie🙂 Dla nas będzie to najlepsza wskazówka a dzięki obecnej technologii takie zdjęcie można w kilka chwil przesłać do wielu ratowników. To tylko kilka sekund ale jakże pomocnych w chwilach kiedy minuta trwa tyle co godzina"

- apelują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Jantar.

Ostatnio informowaliśmy Was o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań 6-latki w Krynicy Morskiej:

6-latka zaginęła 2 sierpnia w rejonie zejścia nr 28 na plaży w Krynicy Morskiej. Zapłakaną pomiędzy zejściami 21-22 odnalazła funkcjonariuszka Straży Granicznej z Placówki SG w Krynicy Morskiej.  Na zegarze minęła 18, gdy Straż Graniczna w Krynicy Morskiej uzyskała informację od Policji, że prowadzone są poszukiwania 6-latki, która zniknęła rodzicom z plaży i prawdopodobnie oddala się w kierunki wschodnim.

Pełniąca służbę funkcjonariuszka z Placówki SG w Krynicy Morskiej udała się na plażę w poszukiwaniu dziewczynki. Pomiędzy zejściem 21-22 zauważyła idącą brzegiem morza płaczącą dziewczynkę. 6-latka mówiła, że nie wie, gdzie są jej rodzice.

Red.

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TOKIO
TOKIO 08.08.2020, 14:47
Niema dopóki nie zapuka do twojej ***.
Nie ma żadnej pandemi.
Nie ma żadnej pandemi. 07.08.2020, 22:33
Jak można zgubić dziecko? Ryj w komurę bo pejsbuk żądzi? To nie Tokijskie metro. Dziś byłem w Stegnie i dwóch synów spoko upilnowałem. Po takim wysiłku posnęli w drodze do Nowego Dworu hahahaha. Dobra, nie dołuje rodziców. Nauczka na całe życie. Trzymajcie się zdrowo.
Tokio
Tokio 08.08.2020, 14:46
Ale się na pisałeś hahaha

Pozostałe