Szczęśliwy finał poszukiwań kobiety

  • 05.08.2020, 12:13
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Szczęśliwy finał poszukiwań kobiety
Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań 77-letnia mieszkanka Pieniężna trafiła pod opiekę lekarzy. Schorowana kobieta oddaliła się ze swojego mieszkania w nieznanym kierunku. Policjanci odnaleźli wyziębioną seniorkę w wysokich zaroślach, do których doprowadził funkcjonariuszy pies tropiący. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

 

We wtorek (04.08)  oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu starszej kobiety. Informację o zniknięciu 77-latki przekazała funkcjonariuszom zaniepokojona pracownica socjalna, która pod wskazanym adresem nie zastała swojej podopiecznej.

Policjanci wiedzieli,że liczy się każda godzina. Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy z Pieniężna, Fromborka, Wilcząt, Braniewa, strażaków ochotników z Pieniężna, funkcjonariuszy Straży Granicznej w Grzechotkach. Wsparcia udzielili także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz przewodnik psa służbowego  z Elbląga.

Mundurowi prowadzili wielokierunkowe działania poszukiwawcze, w trakcie których m.in. sprawdzali szpitale oraz miejsca, w których mogła pojawić się 77-latka, przeczesywali okoliczny park. Około godz. 20:30 śladem zaginionej ruszył pies tropiący, który skierował policjantów w wysokie zarośla, wprost do miejsca, w którym leżała kobieta. Wyziębionej 77-latce natychmiast udzielono pierwszej pomocy, a następnie na miejsce wezwano pogotowie, które zaopiekowało się seniorką.

Źródło: policja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kama
Kama 06.08.2020, 08:16
Brawo za szybką interwencję!

Pozostałe