Straż Miejska w Elblągu ma nowy samochód!

  • 31.07.2020, 13:17
  • www.expresselblag.pl
Straż Miejska w Elblągu ma nowy samochód!
Straż Miejska w Elblągu pozyskała z zasobów UM Elbląg używany pojazd NISSAN NAVARA 2,5 , rok produkcji 2012 więc nic nie kosztował. Pojazd wcześniej był użytkowany przez Elbląski Park Technologiczny. Aby pojazd mógł być wykorzystywany do celów służbowych należało go przygotować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Koszt przygotowania pojazdu to ok. 17.500 zł. Środki na ten cel pozyskano z funduszy Urzędu Miasta pochodzących z tytułu opłat i kar środowiskowych. 
 
Przeznaczeniem tego pojazdu jest radiowóz „Eko- patrolu” Straży Miejskiej. Pojazd będzie służył do bezpiecznego przewożenia nowoczesnego DRONA antysmogowego,  jak również do przewożenia  specjalistycznego sprzętu (pojemniki, chwytaki)  zapewniającego bezpieczne zabezpieczenie i transport ptaków, ssaków i gadów.

Oczywiście poza tym będzie służył do realizacji codziennych zadań pod kątem zabezpieczenia porządku publicznego na terenie miasta Elbląga.

W chwili obecnej w Straży Miejskiej w Elblągu pracuje 25 osób i posiadamy 3 pojazdy służbowe.

Red.

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kijek
kijek 03.08.2020, 07:39
dla nierobów, których nie ma na ulicach miasta kupili kolejną zabawkę, a oni jeżdżą w prywatnych sprawach, podwózka rodzinki, zakupy itp, a przecież kosztują nas 3 miliony zł rocznie, to skandal i kpina
Anty-arbuz
Anty-arbuz 01.08.2020, 23:44
Mieli likwidować arbuzów i co ... dostali nissana ktorego zaraz rozdupca bo jeździć nie potrafią 🤣
Luvias
Luvias 31.07.2020, 22:48
Zajechana padaka,że aż boli s r a k a.

Pozostałe