Wypadek na trasie Elbląg - Suchacz. Kobieta zginęła na miejscu

  • 19.07.2020, 07:39 (aktualizacja 19.07.2020, 09:45)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wypadek na trasie Elbląg - Suchacz. Kobieta zginęła na miejscu fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 19 lipca o godzinie 6.00 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 503, w wyniku którego zginęła 37-letnia kobieta.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 503, na wysokości Rubna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca kobieta pojazdem marki ford mondeo jechała w stronę Elbląga, na wysokości Rubna z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn straciła panowanie nad samochodem w wyniku czego samochód dachował.

Samochodem podróżowały 3 kobiety, dwie zostały zabrane do szpitala, 37-letnia kierująca poniosła śmierć na miejscu.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności wypadku, o zdarzeniu został poinformowany prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Michal
Michal 23.07.2020, 22:07
Aniu :-(
lolek
lolek 23.07.2020, 12:20
Zobaczyć tylko jak sie jezdzi po Elblagu ,glowa boli a poza katastrofa ,
Aa
Aa 22.07.2020, 22:34
Skąd ta kobieta byla.
Anetta
Anetta 22.07.2020, 22:08
Kondolencje dla rodziny
Z..
Z.. 20.07.2020, 20:11
Zegnaj Anno😭😭😭😭😭
;(
;( 20.07.2020, 19:33
Spoczywaj w pokoju A. [*]
Adam
Adam 20.07.2020, 15:10
Ta kobieta która zginęła to moja znajoma, znałem Ją od dziecka, spoczywaj w pokoju Aniu 😢😢😢😢
sory ale
sory ale 19.07.2020, 22:37
brały narkotyki
Ja
Ja 20.07.2020, 10:54
Nie znałeś kobiety to nie pisz bzdur .Bo po twoim komentarzu widać kto tu coś bierze!!!!
Petrus
Petrus 19.07.2020, 20:36
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.603560561
🥺🥺🥺🥺🥺
🥺🥺🥺🥺🥺 19.07.2020, 20:02
moja siostra była w samochodzie i jest teraz w szpitalu🥺🥺🥺🥺
Petrus
Petrus 19.07.2020, 20:36
Proszę o kontakt, pomagamy poszkodowanym w wypadkach,
nie chodzi tu tylko o uzyskanie adekwatnego odszkodowania z oc auta, ale przede wszystkim powrót do zdrowia. współpracujemy z najlepszą kliniką ortopedyczną w Polsce, jak tylko jest taka potrzeba kierujemy na rehabilitację bez oczekiwania, jest to bardzo istotne szczególnie teraz, kiedy w czasie pandemii trudno o szybki termin. Pokrywamy też cały koszt leczenia, dochodzimy go potem od ubezpieczyciela.
Dawid Petrus tel.603560561
bnnn
bnnn 20.07.2020, 11:59
spadaj hieno
Burbon
Burbon 19.07.2020, 14:22
Współczucie dla rodziny ofiary.Pewnie główną przyczyną była prędkość ale dla mniej doświadczonych kierowców stopień pofałdowania tej drogi może okazać się tragiczny również przy szybkościach mniejszych niż nawet dozwolona.
A.
A. 23.07.2020, 21:38
Cwaniakowanie Anki wyszło jej jak widać. Na bank pila. Imprezy a trójka dzieci w domu....
Ja
Ja 19.07.2020, 10:35
Kondolencje dla rodziny smutne ale napewno prędkość i brawura dała wyznaki
elblazanin
elblazanin 19.07.2020, 07:53
Smutne i poco bylo sie spieszyc pusta droga,poprostu smutek
Hmm...2
Hmm...2 19.07.2020, 19:26
Spały na plaży,a jak obsuga ich zbudziła to w szoku że tak pózno!!Może to była przyczyna wypadku-pośpiech.
Djdje
Djdje 19.07.2020, 11:38
Wczoraj impreza była w suchaczu na plazy

Pozostałe