Strażacy z Elbląga grają z WOŚP

  • 13.01.2019, 12:53
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Strażacy z Elbląga grają z WOŚP
Na facebookowej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu pojawił się dziś wpis dotyczący aukcji WOŚP.

 

Przedmiotem aukcji jest strażacka koszulka z najsłynniejszej na świecie remizy 51, w której kręcony jest serial Chicago Fire.

"Koszulka do Polski została przywieziona w maju 2018 roku z Chicago. Koszulka jest nowa nieużywana, koloru szarego rozmiar L"

- czytamy w opisie aukcji

Własnie Ty możesz poczuć się jak strażak zza oceanu nosząc tak wyjątkową koszulkę i dodatkowo pomóc dzieciom w tak szczytnym celu z okazji 27 finału WOŚP.

Aktualna cena koszulki wynosi w tej chwili 100 zł. Aukcja znajduje się pod tym linkiem: https://aukcje.wosp.org.pl/t-shirt-szary-chicago-fire-z-remizy-51-rozmiar-l-i8849371?fbclid=IwAR3nNNBtCx38qFpIDGB_CGh13xNrHFsw2mb-xhgxymOsKz846R5n9ur73V0

Jak widać wbrew medialnym doniesieniom służby bezpieczeństwa grają z WOŚP:

"Policjanci w całym kraju czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach wszystkich województw zadba o to większa liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować służby dzwoniąc pod bezpłatne numery alarmowe 997 i 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji" 

- informuje policja.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe