Wiceprezydent Elbląga: Prezesie Kaczyński, oddaj 100 milionów złotych!

  • 09.07.2020, 14:48 (aktualizacja 09.07.2020, 15:17)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wiceprezydent Elbląga: Prezesie Kaczyński, oddaj 100 milionów złotych! fot. Łukasz Nosarzewski
Kampania wyborcza na finiszu, do Elbląga przyjechał dziś (9 lipca) przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka wesprzeć Rafała Trzaskowskiego. Podczas konferencji prasowej wiceprezydent Elbląga Michał Missan wystawił Kaczyńskiemu rachunek na kwotę 100 milionów złotych.

 

Senator Jerzy Wcisła podziękował elblążanom za poparcie Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze i przypomniał, że to nie będą tylko wybory między Rafałem Trzaskowskim, a Andrzejem Dudą:

-" To będą wybory między dwiema wizjami Polski - Polską demokratyczną, praworządną, europejską, samorządną, a Polską Kaczyńskiego"

- mówił senator Jerzy Wcisła.

Borys Budka podczas spotkania zadeklarował, że Rafał Trzaskowski nie podpisze żadnej ustawy podnoszącej podatki:

-" Dzisiaj możemy wybrać prezydenta silnego, niezależnego, który odbuduje prestiż urzędu prezydenta"

- mówił Borys Budka.

Przewodniczący PO w Elblągu zwrócił się również do premiera Morawieckiego:

-" Gdzie jest premier Morawiecki? gdzie są posiedzenia Rady Ministrów? premier zamiast zajmować się zarządzaniem, kryzysem, zamiast poprawiać buble prawne, które te władza przeforsowała, stał się częścią sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Panie premierze czas wracać do rządzenia"

- mówił Borys Budka.

Z kolei Elżbieta Gelert zwróciła się z apelem do kobiet:

-" Każdy głos jest ważny, głos kobiet może przeważyć w tych wyborach. Możemy wybrać prezydenta, który będzie reprezentował sprawy kobiet, którego kobiety się nie będą wstydziły"

- przekonywała Elżbieta Gelert.

Głos na konferencji prasowej zabrał również Michał Missan, wiceprezydent Elbląga, który wystawił prezesowi PiS rachunek na kwotę 100 milionów zł"

- Wyliczyliśmy, że rząd zabrał Elblągowi 100 milionów złotych. Kazik Staszewski śpiewał kiedyś oddaj moje 100 milionów złotych, ja dziś zwracam się do Kaczyńskiego: prezesie Kaczyński oddaj Elblągowi 100 milionów złotych"

- mówił Michał Missan.

Wiceprezydent Elbląga przypomniał również, że Prezydent Elbląga Witold Wróblewski poparł Rafała Trzaskowskiego.

Łukasz Nosarzewski

 

 

 

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tratatata
Tratatata 12.07.2020, 21:59
100 000 000 to mi Wałęsa wisi.
pol
pol 11.07.2020, 11:16
O ile mnie pamoęć nie myli to Wałęsa obiecywał dla każdego polaka po 100 mln zł.
WC
WC 10.07.2020, 15:55
https://youtu.be/eGUttYcl7Hc
oko
oko 10.07.2020, 11:04
Z tymi rachunkami nie jest to przypadek medyczny ?
qwerty
qwerty 10.07.2020, 10:46
O nie ! Szkoda,że mnie tam wczoraj nie było. CHYBA BYM KIJA WYCIĄGNĘŁA Z BAGAŻNIKA ! ... co za tupet ! TO WY PO-WSKIE ŚWINIE ZŁODZIEJAMY JESTEŚCIE ! ZŁODZIEJ ZŁODZIAJA U was W PARTII POGANIA! Ludzie nie dajcie się MANIPULOWAĆ. Niech wymienią CHOCIAŻ 3 rzeczy jakie zrobili przez 8 lat dla NASZEGO PAŃSTWA !! Przecież Oni piorą WAM MÓZGI, POLSKA TERAZ JAKOŚ STOI! A ZA ICH CZASÓW WYPRZEDAŻ MAJĄTKOWA I DOBROBYTU POLSKI BYŁA ! GDYBY ONI TERAZ RZĄDZILI UWIERZCIE MI LUDZIE ,ZE CHODZILIBYŚMY OD DRZWI DO DRZWI PROSZĄC O KROMKĘ CHLEBA ! NIE PORADZILIBY SOBIE Z TYM CORONAWIRUSEM! BOŻE widzisz i nie grzmisz :(
xxx
xxx 11.07.2020, 11:43
oj przydałoby się myślenie a niesłuchanie propagandy pisowskiej,,,
MAFIA PIS DYMISJA
MAFIA PIS DYMISJA 10.07.2020, 18:26
Czemu ty taki CYMBAŁ aby nie poprzednicy to nic w Polsce nie było by wybudowane teraz jet likwidacja szpitali po prostu nami rządzą złodzieje pokaz choć jednego z poprzedniej ekipy któremu postawiono zarzuty ze dokonał przestępstwa
co za tupet
co za tupet 10.07.2020, 09:00
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. Pluć wam w twarz a wy że deszczyk pada. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
majkos
majkos 10.07.2020, 08:48
Brawo Elblążanie!
Ale w koło jest weseło
Ale w koło jest weseło 10.07.2020, 02:11
Co mówi słoń po stosunku z mrówką? Wcisła.
wykształcenie podstawowe
wykształcenie podstawowe 09.07.2020, 22:04
słabe to.
Człowiek ze średnim.
Człowiek ze średnim. 10.07.2020, 01:26
Powinni posprzątać na poziomie powiatu. Chodzi o byłego klechę z GLKS-u. Nazwijmy go umownie "księdzem Jankowskim".
Okolice Elbląga
Okolice Elbląga 10.07.2020, 01:49
Ojciec Wirgiliusz uczył dzieci swoje a Bieliński miał Jankowskich dwoje.
Murem za Dudą
Murem za Dudą 09.07.2020, 20:42
Wpierw sprawdzcie swoje kieszenie ile sobie do nich napchaliście i jak zarządzacie miastem ..To nie Kaczyński Wam zabrał tylko PO i Olsztyn tam szukajcie
Okradany przez papnstwo
Okradany przez papnstwo 09.07.2020, 20:27
Jak im zlodzieja platformowcom wierzycie? Jak bylo za ich rzadow. Podatkow mowili nie podniosa, wieku emerytalnego nie podniosa. I cyk wygrali i z 20 na 23% Vat, wiek do 65lat. I znow to samo nie bedziemy podatkow podnosic. Tfuuuu wy zlodzieje prosto w morde. Wy nam niczego nie dawajcie zadnego 500+ 300+ i innych dziadostw. Poprostu przestancie zabierac. I budujcie ta Polske a nie sprzedajecie...
Kiedyś to zrobię.
Kiedyś to zrobię. 09.07.2020, 20:21
Napluć tylko w "twarz" lub pod nogi i pójść dalej z serdecznym pozdrowieniem.
Polska w POTRZASKu!
Polska w POTRZASKu! 09.07.2020, 18:28
Mam nadzieję, że prezydenta miasta wybierzemy z głową, a ci co od 30 lat żarli z koryta pójdą w p.zdu! Nie do samorządu, spółeczek.....w p.zdu na bezrobocie. Dość tej komuny, ukrytej komuny. Won z bandą czworga i układem magdalenkowym. OTWÓRZCIE OCZY ZA NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!
polak 3
polak 3 09.07.2020, 16:56
głabie a twój kolega WAŁĘSA już ci oddał ???? ZŁODZIEJE weż z tych ukradzionych 150 miliardów które ukradliście ludziom , że ci SZUBRAWCY nie mają wstydu .
Jacek
Jacek 09.07.2020, 16:44
PO oddaj to co ukradłaś przez 8 lat Polsce!!!!
PO przestań szczuć na Polskę i Polaków!!!
Won z PO
Won z PO 09.07.2020, 16:09
Ja tam widze platfusow a nie mjasto Elbląg 🤮🤮🤮🤮🤮
Elblążanka
Elblążanka 09.07.2020, 15:58
Od dłuższego czasu jestem przekonana że pan Wcisła działa skuteczne przeciwko naszemu miastu na rzecz innego.smutne to jest.
Ciekawski
Ciekawski 09.07.2020, 15:47
Ale za co ten rachunek? Jakąś umowę ktoś podpisywał na coś czy o co chodzi?
Anon
Anon 09.07.2020, 15:38
Nie ładnie ściągać od kogoś pomysły Panie MIchale!!!
Marianno
Marianno 09.07.2020, 15:36
Ale z tego Nissana to pusty dzban.

Pozostałe