Wyszła z autobusu i została potrącona

  • 06.07.2020, 13:33 (aktualizacja 06.07.2020, 14:15)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wyszła z autobusu i została potrącona
Dziś, 6 lipca około godziny 13.00 na ulicy Płk. Dąbka naprzeciwko sądu, na chodniku 46-letnia rowerzystka potrąciła 84-letnią kobietę, która wychodziła z autobusu.

 

Na miejsce wypadku przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Z ustaleń policji wynika, że rowerzystka jechała ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Płk. Dąbka w kierunku ulicy 12 lutego, na wysokości sądu potrąciła kobietę, która wychodziła z autobusu.

W wyniku potrącenia ucierpiała 84-letnia piesza, kobieta została przetransportowana do szpitala.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podrozna
Podrozna 09.07.2020, 10:02
DROGA DLA ROWEROW POWINNA BYC ZA PRZYSTANKIEM AUTOBUSOWYM.KTO WYSIADA LUB ZANIM WYSIADA Z AUTOBUSU TO PATRZY CZY ROWER NIE JEDZIE JESZCZE NIE WIDZIALAM TAKIEJ OSOBY.DROGA DLA ROWEROW ZLE JEST OZNACZONA MOIM ZDANIEM
maro
maro 07.07.2020, 22:06
wiecej mandatow dla rowerzystow sa niereformowalni samochod to wrog pieszy jeszcze gorszy wrog drugi rowerzysta rowniez wrog ,sami sie pozabijacie
elblążanin
elblążanin 07.07.2020, 14:08
a gdzie panowie z gazowni ?
elektrycy ?
kompania honorowa z wojska ??
przecież wypadek był !!!
expresselbląg darujcie sobie takie informacje :/
rowerzysta
rowerzysta 07.07.2020, 14:06
Wina leży po obu stronach.
Rowerzysta powinien zachować ostrożność na chodniku, ścieżce rowerowej czy ulicy tak samo pieszy powinien stosować się do znaków i nie CHODZIĆ po ścieżce rowerowej.
olo
olo 07.07.2020, 09:56
Policja prowadzi dochodzenie. Prawo jest jednoznaczne , wysiadający z autobusu, tramwaju ma pierszeństwo .
onc
onc 07.07.2020, 08:43
ja kiedys szlam chodnikiem i jechal rowerzysta w moim kierunku gdyby nie zachamowal wpadlby na mnie i jeszcze mial pretensje nie ja nie przepisowo chodze nie po tej stronie chodnika... masakra normalnie
rita
rita 07.07.2020, 08:37
ci rowerzyści to już przeginają,, jeszcze na Nowowiejskiej u góry powinni zrobić taki zakaz, rowerzyści mają po dwóch stronach ścieżki, to nie, jeżdzą po górnym chodniku gdzie są ławeczki, gdzie są dzieci. Dlaczego policja nie łapie takich, byłoby dużo kasy z mandatów
Ada
Ada 07.07.2020, 10:03
To dlaczego piesi laduja sie na sciezki rowerowe?
maro
maro 07.07.2020, 22:08
ada moze wlez ty pod rower
ddek
ddek 06.07.2020, 15:45
A pocuż straż pożarna?
kili
kili 06.07.2020, 14:23
chyba ci rowerzyści czują się zbyt swobodnie na chodnikach
Ada
Ada 07.07.2020, 10:04
Tak jak mohery
bili
bili 06.07.2020, 16:24
To była ścieżka rowerowa, nie chodnik.
Ada
Ada 07.07.2020, 10:05
Dokladnie .wpierdzielaja sie na sciezke rowerową a pozniej stekaja żalosni ludzie
mjaro