Andrzej Duda, czy Rafał Trzaskowski? Na kogo oddasz głos?

  • 30.06.2020, 11:31
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Andrzej Duda, czy Rafał Trzaskowski? Na kogo oddasz głos? fot. Facebook
Już 12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich 2020, w której zmierzy się Andrzej Duda, który ubiega się o reelekcję oraz Rafał Trzaskowski.

 

Ruszamy z ankietą prezydencką, którą zakończymy w piątek 10 lipca.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PIS-owiec
PIS-owiec 02.07.2020, 15:42
Czaskowski to leń i DARMOZJAD nie widzicie tego ?
Max
Max 03.07.2020, 13:24
Znalazł się pracuś.Zobaczymy kto się będzie śmiał .
Polak
Polak 01.07.2020, 15:28
Trzaska chce zablokować przekop!!!
Prałat
Prałat 01.07.2020, 17:50
I słusznie. Po co Ci taka droga inwestycja bez pewnej przyszłości? Mamy potężny terminal kontenerowy w Gdańsku. Termin gazowy też tam mamy. Po co więc budować i utrzymywać maleńki port w Elblągu?
LU
LU 01.07.2020, 08:24
TYLKO DUDA POLSKI PREZYDENTEM
Roko
Roko 03.07.2020, 13:28
Nigdy w Zyciu to wstyd i hańba .
Pani
Pani 01.07.2020, 06:59
ludzie opanujcie się .. ;) Myślicie,że Wasze dziady i pradziady chcieliby aby POLSKA ODZYSKANA PO 123 LATACH ZNÓW WRÓCIŁA W RĘCĘ ROSJI? Jeśli wygra Trzaskowski to niestety tak będzie. ZA DUŻO NASZYCH ZIEM UCIERPIAŁO ZA DUŻO !! Po za tym zacznie się znowu wyprzedawanie majątku Polskiego. Cy chcecie aby nasze dzieci tyrały do koca życia za 1200 zł/ Czy wolicie iść w dobrym kierunku tak jak teraz idzie Polska. My nigdy ale to NIGDY TAK DOBRZE NIE STALIŚMY. I błagam Was nie komentujcie tego głupio bo widocznie historii swojego kraju nie znacie. a za PO będą głosowali jedynie ZŁODZIEJE I KOMUCHY, Tyle w temacie.
v
v 03.07.2020, 12:50
debil
katika
katika 30.06.2020, 11:56
jak można wybrać gościa który wspólnie z kolegami rządzili aż 8 lat i nic nie zrobili tylko żarli ośmiorniczki, to tak jak nasz Wróblewski 8 lat na stołku prezydenta plus ponad 12 lat w ratuszu a zrobił wielkie g dla mieszkańców!
Polska gola
Polska gola 30.06.2020, 14:04
Wiadomo, ze żaden z kandydatów nie jest dobry. Ale jednak wolałbym żeby jedna partia nie rządziła Państwem.
Tak z ciekawości zapytam, co Czaskowski może bez przewagi w sejmie ?
Marian
Marian 30.06.2020, 12:05
Nic nie robić to i tak lepiej niż działać na szkodę. Wolałbym, żeby i Ci jedli ośmiorniczki za 200zł, niż żeby wydawali 2mld zł bonusowo na TVP.

Pozostałe