Biedroń w Elblągu: przywrócę mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim

  • 23.06.2020, 17:25 (aktualizacja 23.06.2020, 18:01)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Biedroń w Elblągu: przywrócę mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim fot. Łukasz Nosarzewski
Kampania wyborcza na ostatniej prostej, dziś (23 czerwca) Elbląg odwiedził kandydat Lewicy na Prezydenta RP Robert Biedroń.

 

Robert Biedroń rozpoczął wizytę w Elblągu od spotkania z Prezydentem Elbląga Witoldem Wróblewskim, następnie udał na Stare Miasto, gdzie odbyła się konferencja prasowa.

Robert Biedroń rozpoczął od podkreślenia, że w Elblągu czuje się jak w domu i jest jedynym kandydatem na Prezydenta, który przyjechał w czasie kampanii do Elbląga. Kandydat lewicy powiedział, że chce być ambasadorem w pałacu prezydenckim Elbląga i elbląskich spraw:

"Dziś jak nigdy dotąd jesteśmy podzieleni, podzielili nas na dwa wrogie obozy, które dzisiaj wśród rodzin nie są w stanie zjeść nawet wspólnie obiadu, rodzice kłócą się z dziećmi, mąż z żoną o to, kto na kogo będzie głosował, bo do tego doprowadzili, to nie jest normalność, to nie jest Polska naszych marzeń. Obrażają nas, dzielą nas na lepszy i gorszy sort. Bez mądrego prezydenta, który nie będzie nas obrażał, ale będzie szanował wszystkich, bez wyjątku nie uda nam się utrzymać tej wspólnoty i to jest jeden z powodów dla których kandyduję, chcę być Prezydentem wszystkich Polaków, chcę być ambasadorem miast średniej wielkości takich jak Elbląg"

- mówił Robert Biedroń.

Robert Biedroń zadeklarował, że jak zostanie Prezydentem przywróci mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim:

- "Musimy mieć dobre relacje ze wszystkimi sąsiadami, chcę być Prezydentem, który zamiast murów będzie budował mosty. Źle się dzieje, że nie funkcjonuje mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim, jako Prezydent przywrócę mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim, bo to jest impuls dla rozwoju Warmii i Mazur, w ten sposób trzeba budować mosty, a nie mury"

- mówi Robert Biedroń.

Nie zabrakło również tematu kościoła, Robert Biedroń mówił o potrzebie opodatkowania kościoła i rozliczenia go z grzechu pedofilii. Po konferencji prasowej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Elbląga.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ucho
ucho 26.06.2020, 10:07
BREDZI, ruch graniczny nie jest w gestii prezydenta.
drippin
drippin 24.06.2020, 10:41
CZEMU ELBLAG ZA TRZASKOWSKIM ?!???
Anty lewak.
Anty lewak. 24.06.2020, 12:32
Bo w tej wsi jest nadał pełno lewaków i komuchów. Dlatego taki syf i bieda.
Kikirikiri
Kikirikiri 24.06.2020, 10:02
Mnie zastanawia co innego - dlaczego każdy myśli, że zależy nam na MRG? Przecież jedyne, co nam dał mały ruch graniczny, to braki parówek i twarogu w dyskontach :D
halina
halina 24.06.2020, 08:58
a po co się spotykał z naszym nierobem Wróblewskim, on i ten tancerz i ratownik medyczny nic nie robią, tylko biegają do aparatów, nawet jak w most wywalono 600 tysięcy to się uśmiechali jak głupki do sera.
W.O.N
W.O.N 24.06.2020, 07:46
Sp....j rowerzysto.
jk
jk 24.06.2020, 09:03
trochę kultury krypto
...
... 23.06.2020, 20:12
Ciekawe, czy był w McDonald? Kornelia by się skompromisowała.

Pozostałe