Niebezpieczne zdarzenie w Braniewie. Film ku przestrodze [WIDEO]

  • 23.06.2020, 14:12
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
wypadek_w_braniewie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O dużym szczęściu może mówić pewien 19-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego, który doprowadził do zderzenia z osobówką. 19-latek z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niebezpieczną sytuację na drodze zarejestrowała samochodowa kamera jednego ze świadków.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.06.2020) po godz. 6:00 rano na skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Kościuszki w Braniewie. Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu motorowerzyście, który następnie został przetransportowany do szpitala w Elblągu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chwilę wcześniej 19-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy VW Sharana, w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Sprawdzenia w służbowych systemach potwierdziły, że młody mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, a motorower, którym się poruszał, nie miał aktualnych badań technicznych.

19-latek może mówić o dużym szczęściu, bo jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ku przestrodze udostępniamy nagranie tej niebezpiecznej sytuacji, zarejestrowane przez samochodową kamerę świadka.

Źródło : Policja w Braniewie

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tak mówił
Tak mówił 23.06.2020, 14:40
Jeszcze zapytał:
-Proszę pana jaka to marka?
-Mercedes.
-Proszę pana, ma inny znaczek.
-Nie lubię się chwalić.

Pozostałe