Wybory prezydenckie 2020. Na kogo oddasz głos?

  • 22.06.2020, 11:29
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wybory prezydenckie 2020. Na kogo oddasz głos? fot. Truso.tv
Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory prezydenckie 2020, w wyborach bierze udział 11 kandydatów. Już dziś zagłosuj w naszej sondzie!

 

W wyścigu prezydenckim bierze udział: Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski, Stanisław Żółtek. Zagłosuj w naszej sondzie, która potrwa do czwartku, 25 czerwca godziny 13.00

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 28 czerwca 2020 r. od godziny 7.00 do 21.00.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ANTY LEWAK!
ANTY LEWAK! 24.06.2020, 22:28
Ludzie! Opanujcie się. Nie pozwólcie żeby Wasz prezydent nazywał Polskę polin, nie wybierajcie sodomity. MYŚLICIE O SWOICH DZIECIACH!
Anty lewak.
Anty lewak. 23.06.2020, 09:03
Gonić tą okrągło stołową bandę bo obudzicie się w polin a nie w Polsce.
md
md 23.06.2020, 08:55
na nikogo
loona123
loona123 23.06.2020, 02:00
biedroń dajesz czadu
TEAMBOSAK
TEAMBOSAK 22.06.2020, 22:35
Piękny wynik!!!
tomek
tomek 22.06.2020, 17:39
Wzywam wszystkich członków komisji wyborczych do głosowania na innych kandydatów niż trzaskowski I duda/ Członkowie komisji jeżeli zagłosujecie na tych dwóch wynik zostanie ustalony w I turze I nie zarobicie DLATEGO JEŻELI CHCECIE ZAROBIĆ DRUGIE 350 ZŁ MUSICIE GŁOSOWAĆ W PIERWSZEJ TURZE NA INNyCH KANDYDATÓW NIŻ DUDA LUB TRZASKOWSKI
qwert
qwert 22.06.2020, 13:46
Nie to,że coś ale jak wrócą poprzednie rządy to ZNOWU BĘDZIE KIEPSKO ... Trzaskowskiemu to głowe kijem od baseballa strąciłabym jakbym miała taką okazję ;)
BOŻENA
BOŻENA 22.06.2020, 14:53
Sam się walnij tym kijem ćwoku niedouczony
qwert
qwert 23.06.2020, 08:44
Niedouczony to Trzaskowski jest hahahah NIE ZNA POLSKIEJ HISTORII A PREZYDENTEM POLSKI CHCE BYĆ HAHAHA !! i przy okazji BOŻENA zamknij ryj ;)
macho
macho 22.06.2020, 15:32
milcz kobieto rozwiązła
STOP USTAWIE 447.
STOP USTAWIE 447. 22.06.2020, 12:48
Daję szansę Bosakowi.
JD
JD 22.06.2020, 12:40
Tylko #TeamBosak
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.06.2020, 12:29
Jak można być mieszkancem Elbląga i glosować na Trzaskowskiego, ktory chce wstrzymac przekop mierzeji...? Wpisać, ze samodzielne myslenie sprawia wiele bólu glosujacym na tego kandydata...
Anty lewak
Anty lewak 23.06.2020, 09:06
Niestety, ale w Elblągu jest sporo lewackiego, komuszego betonu.
Rybak
Rybak 23.06.2020, 07:23
Naprawdę uważasz, ze ten przekop mierzeji coś zmieni? Chyba ze masz na myśli zmiejszenie budżetu ?
Gdzie wy żyjecie ludzie ?
Polecam MEDIA NARODOWE.
Polecam MEDIA NARODOWE. 22.06.2020, 12:54
Przekop to Pikuś. Zobacz kogo on chce wspierać i kogo tu ściągnąć.

Pozostałe