Kolacja z elbląskim senatorem. Już teraz możesz wspomóc WOŚP

  • 11.01.2019, 09:42
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kolacja z elbląskim senatorem. Już teraz możesz wspomóc WOŚP
Kolacja z senatorem? A może element niemieckiego bombowca z II wojny światowej lub zabytkowa maszyna do szycia? Już teraz możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę (13.01). Już dzisiaj można przyłączyć się do WOŚP, biorąc udział w aukcjach, jakie prowadzi elbląski sztab WOŚP. Do wylicytowania są przeróżne przedmioty i usługi.

Dotychczas największą kwotę, bo 552 zł, zaproponowano za skok ze spadochronem z wysokości 4 kilometrów. Wszystko oczywiście udokumentowane na filmie i na zdjęciach. Jak zapewniają darczyńcy, skok ze spadochronem jest niepowtarzalnym przeżyciem, które pozwoli „doświadczyć sił natury i poczucia nieskrępowanej wolności”.

Zainteresowaniem cieszy się również pobyt w luksusowej Willi Winiec nad jeziorem. Do wygrania są trzy doby, a maksymalna liczba osób w willi to 12. Obecne cena to 422 zł.

Nie brakuje również chętnych, którzy chcą wylicytować spotkanie przy kawie z dr Bogusławem Tołwińskim. Spotkanie będzie okazją, żeby usłyszeć porady z zakresu metodyki, fizjologii oraz psychologii sportów wytrzymałościowych. Obecna cena to 300 zł.

Do zdobycia jest również kolacja dla dwóch osób z senatorem Jerzym Wcisłą (Platforma Obywatelska) z Elbląga i jego małżonką Dorotą. Najwyższa zaproponowana za to kwota na razie to 201 zł.

100 zł to obecna cena aukcji, w której do wygrania jest prowadzenie Wiadomości Truso.tv.

- Jako elbląska Telewizja Truso.tv zaprosimy Cię do naszego studia, gdzie poprowadzisz wydanie naszych lokalnych wiadomości. Nie ważny jest wiek, nieważna jest płeć. Datę i godzinę nagrania dostosujemy do Twojego grafiku. Jeżeli chcesz przeżyć fajną przygodę, zobaczyć, jak od kuchni wygląda redakcja oraz studio telewizyjne, a przy okazji wesprzeć cel charytatywny: LICYTUJ! Gwarantujemy miłą atmosferę i niesamowitą pamiątkę!

- zachęca telewizja Truso.tv.

Na elbląskich aukcjach znajdą również coś dla siebie miłośnicy staroci. Zabytkowa maszyna do szycia Singer (obecna cena 44,44 zł), element niemieckiego bombowca Heinkel HE 111 (51 zł) czy hełm stalowy z 1956 r. (2 zł) to tylko część atrakcji.

Wszystkie aukcje elbląskiego sztabu WOŚP – znajdziecie pod tym linkiem: www.wosp-elblag.pl/aukcje.

Wszystkie aukcje zakończą się automatycznie 14 stycznia o godz. 10.00.

Redakcja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

masakra
masakra 13.01.2019, 02:17
boże kolacja z Wcisłą, wstyd i paranoja, tfuuuu

Pozostałe