Dolinka zaprasza!

  • 05.06.2020, 15:46
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Dolinka zaprasza! fot. Łukasz Nosarzewski
29 maja 2020 roku ogłoszone zostało rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Jest to IV etap odmrażania sportu, który pozwala na uruchomienie basenów od 6 czerwca.

 

"Od jutra zapraszamy mieszkańców na basen,  pływalnie są przygotowane, a dzięki wprowadzonym zasadom będzie bezpiecznie"

- przekonuje Andrzej Bugajny, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Klienci muszą pamiętać miedzy innymi  o noszeniu maseczki w holu i szatniach oraz zachowaniu dwóch metrów odległości.

Andrzej Bujany przypomniał o dezynfekcji rąk:

W trosce o bezpieczeństwo pamiętajmy o dezynfekcji rąk przed wejściem do strefy basenowej oraz każdorazowo po wyjściu z toalety.

Wśród nowych wytycznych znalazł się również limit osób przebywających w jacuzzi i basenie sportowym i tak w jacuzzi mogą przebywać maksymalnie dwie osoby, a w basenie sportowym na jednym torze mogą pływać maksymalnie 4 osoby, na tę chwilę wyłączona z funkcjonowania jest sauna.

W związku z tym, że CRW Dolinka była wyłączona z funkcjonowania podwyższona została symbolicznie cena biletu normalnego o złotówkę, a ulgowego o 50 groszy.

CRW Dolinka będzie otwarta od jutra od godziny 6.00 do godziny 22.00.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

STOP USTAWIE 447
STOP USTAWIE 447 06.06.2020, 14:51
https://youtu.be/4kWRQCItf2Q
STOP USTAWIE 447
STOP USTAWIE 447 06.06.2020, 03:57
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Wiek i choroby statystycznej ofiary w zestawieniu z ogólną liczbą zgonów. To jest „pandemia”?

[Osoby, które zmarły “na Covid-19” żyły dłużej o jeden rok niż przeciętny Polak…. – zob. KOMENTARZ]

Strach i panika zapanowały w Polsce. To efekt cenzurowania wypowiedzi naukowców, którzy nie wpisują się w narrację głównego nurtu, a społeczeństwo jest faszerowane półprawdami. Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia i mainstreamowe media informują o kolejnych zakażeniach oraz ofiarach śmiertelnych w dobie „pandemii”. Problem w tym, że nie mówi się nam wszystkiego. Jeśli połączymy dane dotyczące zakażeń i zgonów z innym okolicznościami, „pandemia” nie będzie już taka straszna jak ją malują.

Przejdźmy do konkretów. Najpierw spójrzcie Państwo na dane dotyczące zakażeń oraz zgonów „z powodu koronawirusa”. Zwracamy uwagę na wiek „ofiar koronawirusa” (w tekście poniżej skrót np. „65-M” oznacza mężczyznę 65 lat a np. „94-K” to kobieta 94 lata itp.) oraz  informację, które zaznaczyliśmy na czerwono. Widać wyraźnie, że umierają niemal wyłącznie osoby w bardzo podeszłym wieku i w dodatku cierpiące na inne poważne choroby „współistniejące”! Z doniesień medialnych można się dowiedzieć, że zazwyczaj tymi chorobami są: sepsa, białaczka, zawał serca, poważna choroba wieńcowa, rozległy nowotwór. Na co w takim razie umierają pacjenci? Na Covid-19 czy inne, poważniejsze schorzenia? Wiek statystycznej „ofiary koronawirusa” to ponad 80 lat. Oznacza to, że umierają osoby starsze, które bez względu na to czy koronawirus istnieje czy nie, winny uważać na wszelkie patogeny, gdyż układ odpornościowy osób starszych jest niedołężny.

Te informacje nie dominują w głównym przekazie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Gdyby regularnie podawano je do powszechnej wiadomości to społeczeństwo zorientowałoby się, że restrykcje w obecnej formie (w skali krajowej i globalnej) nie mają racjonalnego uzasadnienia, a służą zastraszaniu społeczeństwa. Ponadto jeśli zestawimy to za faktem, że np. w sezonie grypowym 2018/2019 odnotowano 118 zgonów w wyniku powikłań pogrypowych, w Polsce co 9 minut ktoś umiera na serce, a w 2018 roku zmarło 414 tysięcy osób, z czego cierpiący na choroby układu krążenia i nowotwory stanowią 70 procent wszystkich zgonów, to nikt by nie miał wątpliwości czym w istocie jest pompowana w mediach „pandemia”.

Pitu pitu
Pitu pitu 05.06.2020, 16:13
A przedłużą karnety o czas nieczynny?

Pozostałe