Na oczach policji pijany przejechał przez skrzyżowanie [FILM]

  • 03.06.2020, 13:52
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Na oczach policji pijany przejechał przez skrzyżowanie [FILM]
Wczoraj około godz. 13:00 na jednej z ulic w Nowym Dworze Gdańskim 23-latek będąc w stanie nietrzeźwości wjechał na skrzyżowanie a swoją podróż zakończył na wjeździe do sklepu motoryzacyjnego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna został zatrzymany a samochód zholowany. Zatrzymany 23-latek teraz odpowie przed sądem za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości jak również za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego.

 

Wczoraj około godziny 13:00 w Nowym Dworze Gdańskim policjanci patrolujący miasto zauważyli jak jedną z ulic z nadmierną prędkością jedzie samochód m-ki Audi A3.

W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik, przez który przejechał omijając stojący na skrzyżowaniu pojazd, a następnie z dużą prędkością przejechał przez całe skrzyżowanie, zatrzymując się na wjeździe do sklepu motoryzacyjnego.

W wyniku uderzenia w krawężnik został uszkodzony przód pojazdy oraz zostało urwane przednie koło.

Policjanci od razu podjechali do mężczyzny. Jak się okazało 23-latek był pijany. Miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy, a po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że uprawnienia posiada od niecałego roku. W samochodzie byli również dwaj pasażerowie w wieku 17 i 18 lat, od których również czuć było alkohol. Obaj mieli po 0,2 promila alkoholu w organizmie. 23-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

[WIDEO]

Źródło: Policja w Nowym Dworze Gdańskim

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

haha
haha 03.06.2020, 14:22
Jakby nie sworzeń s***iliby.
Elbląg
Elbląg 03.06.2020, 14:07
My chcemy informację z miasta a nie z czqlej polski .... dno

Pozostałe