Okradły kobietę na elbląskim osiedlu Nad Jarem

  • 21.05.2020, 12:45
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Okradły kobietę na elbląskim osiedlu Nad Jarem
Sprawdzały czystość lecącej z kranu wody. Po sprawdzeniu okazało się, że z mieszkania zniknęła znaczna suma pieniędzy. Policja przestrzega by nie wpuszczać do mieszkania obcych osób. To uchroni nas przed utratą kosztowności.

 

Starsze osoby są główną ofiarą oszustów. Wczoraj na elbląskim osiedlu Nad Jarem doszło do sytuacji, w której do drzwi mieszkania starszej kobiety zapukały dwie panie. Podały się za pracownice administracji. Jako powód wizyty wskazały kontrolę… czystości wody. Gdy zostały wpuszczone do mieszkania jedna z kobiet odkręciła kran z wodą i „zaczęła sprawdzać” jej czystość. Oczywiście w obecności właścicielki mieszkania. Jak nie trudno się domyślić druga z kobiet sprawdziła w tym czasie zawartość szafek w sąsiednim pomieszczeniu. Po wizycie kobiet starsza pani stwierdziła brak oszczędności. Znajdująca się w szafce spora suma pieniędzy zniknęła wraz z dwiema kobietami od czystości wody. Teraz sprawą zajmuje się policja.

Przestrzegamy przed wpuszczaniem do mieszkania obcych osób. Oszuści próbują dostać się do mieszkania na różne sposoby: sprawdzają czystość wody, szczelność okien lub korzystając z obecnej sytuacji mogą mówić o konieczności dezynfekcji pomieszczeń. Nie dajmy się nabrać. Bądźmy czujni.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Takie tam.
Takie tam. 21.05.2020, 19:35
Kiedyś Pełka Kornelia odwiedziła dom Beaty Hofman. Później się okazało że stała się posiadaczką zaświadczenia o dochodach. Najciekawsze jest to że faktycznie pracowała na pół etatu w innym miejscu.
Sąsiadka
Sąsiadka 21.05.2020, 14:58
Sprawdzcie zezowatą Halinke z Wybickiego 13 ona chodzi do starszych ludzi niby rozaniec odmawiac i okradla w ten sposob statsze malzenstwo ktore balo sie isc na policje
Ewelina zad wypina
Ewelina zad wypina 21.05.2020, 14:37
Tyle się o tym mówi,a ludzie dalej głupi...

Pozostałe