Nasz Nowy Dom - odcinek z Elbląga

  • 18.04.2020, 10:51 (aktualizacja 18.04.2020, 11:07)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Nasz Nowy Dom - odcinek z Elbląga IPLA/zrzut ekranu
W najbliższą środę, 22 kwietnia na antenie Polsatu zostanie wyemitowany program Nasz Nowy Dom, w tym odcinku wystąpią elblążanie.

 

-"Po śmierci mamy pani Marta zachorowała na depresję. Kobieta, szukając ukojenia w jedzeniu, popadła w otyłość. Poddała się jednak operacji zmniejszenia żołądka i schudła już 30 kilogramów. W walce wspierają ją mąż Łukasz, teściowa Bożena oraz dwójka dzieci.

Rodzina mieszka w Elblągu, w niewielkim mieszkanku, w którym instalacja elektryczna stanowi śmiertelne zagrożenie, a ściany dziecinnego pokoju pokrywa grzyb. Przez znajdujący się w łazience piecyk gazowy pan Łukasz uległ zaczadzeniu. Architekt Wojtek Strzelczyk spróbuje jakoś rozlokować trzypokoleniową rodzinę na niewielkiej przestrzeni."

- czytamy w zapowiedzi odcinka.

Odcinek jest również już dostępny w serwisie ipla - zobacz odcinek

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

m
m 27.04.2020, 14:16
,,,,,o mamusi tak pieknie mówi,,,,,,a zawsze sie kłóciła...z tesciowa tez sie kłóci z wszystkimi sie kłóci......kazdy ma kogoś kogo stracił......ja tez straciłem.....ale żyje sie dalej ,,,,raz człowiek upada raz sie podnosi chociaz nie raz jest ciezko jak chilera i bardzo boli,,,,,ona jest leniem,,,jak dwie kobiety moga zaniedbac mieszkanie,,,,a facet by nawet pomalowal......zawsze mialem na wzgledzie to iz trzeba pomagac ale nie wolno sie całe zycie ślizgac......pozdrawiam
Bodek
Bodek 22.04.2020, 20:45
ul. Orężna
Widzący Elblążanin
Widzący Elblążanin 21.04.2020, 10:46
Dobrze, że pomagają.
hmm2
hmm2 19.04.2020, 21:34
No chętnie bym obejrzał, ale za 15zł...hmm,, to chyba się wstrzymam do emisji.
Bea
Bea 19.04.2020, 21:13
Przecież to program dla wszystkich wiec piszcie ludzie .Ta rodzinka napisala i zostala wybrana .Pomagac trzeba a nie zazdroscic.
Brat
Brat 19.04.2020, 12:21
Marta super mieszkanie wygląda po remoncie przez ekipe Nasz nowy dom. W końcu macie normalne, bezpieczne warunki. Gdyby nie to, że nasz ojciec nas oszukał i okradł to byśmy nie potrzebowali pomocy.
k
k 27.04.2020, 14:18
,,,ty wez sie do roboty bo w piwie jej nie znajdziesz.....
To my
To my 19.04.2020, 10:15
Ja również się cieszę, że pomagają ludziom w potrzebie, a zwłaszcza jeżeli są tam dzieci bo WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ
Mietek
Mietek 19.04.2020, 10:02
Bo Polak jest taki dlaczego on ma a ja nie i wszystko się nie podoba.
Ja
Ja 18.04.2020, 23:10
I bardzo dobrze, że im pomogli! Ktoś zazdrosny się odezwał? Nawet jeśli chodzą uśmiechnięci, to co z tego? Coś w tym złego? To są fajni ludzie i bardzo dbają o dzieci. Pozdrowienia dla pani Marty:-)
Widz
Widz 18.04.2020, 20:51
Zazdrosc ludzka nie zna granic chetnie ogladne ten odcinek.dzieci nie powinny byc w pokoju z grzybem bo to na ich zdrowko szkodzi a dzieci sa zawsze na 1miejscu.
Xxx
Xxx 18.04.2020, 19:03
Najlepszy program, wielkie podziękowania dla Polsatu i całej ekipy nasz nowy dom.
Mała
Mała 18.04.2020, 17:45
Super ze tym Ludziom pomogli❤
Zawiesc w Ludziach Zawsze Byla i bedzie.
Ogon
Ogon 18.04.2020, 17:20
Typowy Polak.. skoro masz gorszą sytuację to sie zgłoś do programu a nie szczekasz jak pies ogrodnika..
Ona
Ona 18.04.2020, 17:19
Co za idioci zazdrośni
Uliczny
Uliczny 18.04.2020, 15:53
Wow oni dziwne bo inni bar potrzebuja pomocy a nie tacy co po dzialeczkqch laza usmiechnieci
Hanka
Hanka 18.04.2020, 17:14
Widzę że jakiś zazdrośnik się odezwał. Skoro inni mają gorzej to niech też sie zgłoszą. Nikt im tego nie broni.
BraJausz
BraJausz 18.04.2020, 16:41
Możesz to napisać raz jeszcze, tyle że po Polsku.

Pozostałe