Poranny paraliż drogowy na Królewieckiej, Robotniczej i Bema. Policja ostrzega przed trudnymi warunkami!

  • 08.01.2019, 12:01
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Poranny paraliż drogowy na Królewieckiej, Robotniczej i Bema. Policja ostrzega przed trudnymi warunkami! fot. KMP Elbląg
Intensywne opady śniegu przyczyniły się do spowolnienia ruchu na drogach w Elblągu oraz jego okolicach. Policjanci odnotowali więcej zdarzeń drogowych, zatorów a także konieczności tworzenia objazdów by udrażniać zakorkowane drogi.

 

Obecnie w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego oraz w kierunku Elbląga ruch kierowany jest na starą część drogi nr 7. Jest to wynik zdarzenia, do którego doszło na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Wcześniej na wysokości miejscowości Janów na drodze nr 7 doszło do kolizji osobowego bmw. Ruch w kierunku Elbląga odbywał się przez około godzinę jednym pasem ruchu.

Utrudnienia były również na trasie Stegny – Pasłęk. Na drodze tej kierujący mercedesem sprinterem mężczyzna nie zapanował nad autem i w konsekwencji jazdę zakończył uderzając w drzewo. Poszkodowany w zdarzeniu został 62-letni pasażer, którego przewieziono karetką do szpitala.

W godzinach rannych utrudnienia w ruchu występowały na ul. Królewieckiej, Robotniczej i Bema.

Policjanci apelują do kierujących o ostrożną jazdę i usuwanie przed wyruszeniem w drogę śniegu i szronu ze wszystkich szyb oraz dachu pojazdu.

Komisarz Krzysztof Nowacki, Oficer Prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

człowiek
człowiek 09.01.2019, 19:26
jest bardzo ślisko, sypcie więcej , na soli nie ma co oszczędzać a i ludziom życie uratuje i ktoś zarobi , niech skonczy się te nieróbstwo i gananie pijaczkow czy tam innych za głupoty to do policji tylko zajmijcie sie bezpieczenstwem i prawem a nie odwrotnie , a do reszty w tych śmiesznych garniturkach marynarkach i koszulach przestańcie pajacować i nie róbcie ludziom pod górę !

Pozostałe