Krzyczał na ulicy, że ma koronawirusa i straszył, że będzie zarażał!

  • 01.04.2020, 14:20
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Krzyczał na ulicy, że ma koronawirusa i straszył, że będzie zarażał!
Policjanci z Elbląga interweniowali wobec bezmyślnego, pijanego 35-latka, który wykrzykiwał na ulicy, że jest zakażony koronawirusem. Straszył także przechodniów, że ich pozaraża. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zabrali pijanego mężczyznę do szpitala, a później do policyjnego aresztu. Okazało się, że całą historię choroby wymyślił. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami po 500 złotych każdy.

 

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, która wymaga ścisłego respektowania nowych ograniczeń i obowiązków, a także współpracy obywateli ze służbami. Niestety znajdują się tacy, którzy zdają się mieć za nic porządek i bezpieczeństwo publiczne nawet w tym trudnym dla nas wszystkich momencie. Wobec takich osób najczęściej interweniują policjanci.

Tak też było we wtorek (31.03.2020) w Elblągu. Na ul. Wiejskiej około godz. 14:00 na numer alarmowy zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy. Poinformowali, że jakiś mężczyzna wykrzykiwał na ulicy, że jest zakażony koronawirusem. Straszył także przechodniów, że ich pozaraża. Na miejsce przyjechali policjanci w ubiorach ochronnych. Najpierw zawieźli mężczyznę do szpitala, a później trafił on do policyjnej celi.

Nie miał objawów zakażenia, był natomiast pod wpływem alkoholu. Jak się okazało, historię o zarażeniu wymyślił w tylko sobie znanym celu. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został ukarany dwoma mandatami po 500 zł, za zakłócanie porządku oraz wywołanie niepotrzebnej interwencji służb.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Duda Maruda
Duda Maruda 01.04.2020, 14:52
PRIMA APRILIS BITCHES!!! HAHAHAHAHA :P
Byla mieszkanka wiejskiej...
Byla mieszkanka wiejskiej... 01.04.2020, 14:42
O to za zawolanie niepotrzenbie sluzb? Jest grzywna 500 zl? Gdzie mozna takie cos zglosic?
Stalin
Stalin 01.04.2020, 14:37
Dzięki nim chociaż ludzie zaczęli *** :P

Pozostałe