Koronawirus. Drugie uzdrowienie w naszym regionie!

  • 31.03.2020, 20:27
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Koronawirus. Drugie uzdrowienie w naszym regionie!
Dziś, 31 marca w województwie warmińsko mazurskim mężczyzna wyzdrowiał z koronawirusa, to drugie uzdrowienie w naszym regionie.

 

-" To młody mężczyzna, który przyjechał z Niemiec, a przebywał w powiecie szczycieńskim. Mężczyzna opuścił dziś szpital w Ostródzie"

- mówi nam Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego.

To drugie uzdrowienie w naszym województwie, wcześniej, bo 26 marca wyzdrowiała mieszkanka powiatu olsztyńskiego, która wróciła do Polski również z Niemiec. 6 marca stwierdzono u niej koronawirusa. Była pierwsza osobą z taką diagnozą w regonie i  została pierwszym pacjentem, uznanym za ozdrowieńca. 

Na tę chwilę w województwie warmińsko mazurskim stwierdzonych jest 58 zakażeń koronawirusem, 48 osób jest hospitalizowanych, ponad 6 tysięcy objętych kwarantanną, do tej pory wykonano 2596 testów.

Jak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia w skali całego kraju na tę chwilę jest 2311 zakażeń kornawirusem, 33 osoby do tej pory zmarły.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

STOP USTAWIE 447.
STOP USTAWIE 447. 01.04.2020, 00:03
Dalej żryjcie te fastwoody, glifosaty, i inne paskudztwo, a odporność wam spadnie i zeżre was zwykły katar. I o zgrozo, karmicie tym swoje dzieci. Po co tradycyjny obiad, jak można kupić pizzę, hot doga.....Sami na siebie wydajecie wyrok. Czy macie pojęcie że polscy rolnicy nie są już w stanie wyżywic Polaków? Tylko ue, ich zbrodnicze dyrektywy..... OBUDŻCIE SIĘ!
......
...... 31.03.2020, 20:57
Zdrowia Życzę Bardzo dużo trzymaj się kolego

Pozostałe