Gwiazda serialu „Klan” odwiedzi Pasłęk

  • 7.01.2019, 14:46 (aktualizacja 07.01.2019 16:10)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Gwiazda serialu „Klan” odwiedzi Pasłęk
Jest znanym polskim aktorem filmowym i teatralnym. Od ponad 20 lat odtwarza jedną z głównych ról w serialu „Klan” w TVP1. Wkrótce odwiedzi Pasłęk, by poprowadzić koncert noworoczny.

 

Pasłęcki Koncert Noworoczny odbędzie się 20 stycznia w sali widowiskowo-kinowej ośrodka kultury. Darmowe wejściówki na to wydarzenie będzie można odbierać od 11 stycznia w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury przy pl. św. Wojciecha.


Dla publiczności zagra Elbląska Orkiestra Kameralna i ceniony kompozytor, pianista jazzowy, Stefan Gąsieniec. Jak zapowiadają organizatorzy, wykonawcy przypomną utwory, które wywarły największy wpływ na kinematografię XX wieku. Przewodnikami po świecie kinowych szlagierów będą uznani artyści. Koncert poprowadzi znany aktor serialowy, filmowy i teatralny, Tomasz Stockinger. Na swoim koncie ma wiele ról telewizyjnych i teatralnych. Od ponad 20 lat możemy go oglądać w serialu „Klan”, gdzie odtwarza rolę Pawła Lubicza.


„Klan” jest emitowany w TVP1 od 22 września 1997 r. Jest najdłuższym serialem polskiej produkcji, biorąc pod uwagę liczbę lat nieprzerwanej emisji i odcinków.


Podczas koncertu wręczone zostaną nagrody „Pasłęckie Wydarzenie Roku 2018”. Jest to czwarta edycja konkursu, w którym nagradzane są osoby, instytucje oraz firmy mające wyjątkowe osiągnięcia na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego i kulturalnego gminy Pasłęk.

Redakcja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe