Kiedy w końcu zrozumiecie, że nikt z nas nie jest nieśmiertelny?!

  • 27.03.2020, 22:46
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kiedy w końcu zrozumiecie, że nikt z nas nie jest nieśmiertelny?! fot. pixabay/ilustracja do tekstu
-"Na ulicach dalej widzimy grupki młodzieży, że w sklepach nadal prawie stoimy na sobie, prawie twarzą w twarz, śmiejąc się z ludzi którzy z pełną odpowiedzialnością społeczną dbają o bezpieczeństwo swoje i innych robiąc zakupy w środkach ochrony osobistej" - informuje Straż Miejska w Elblągu.

 

-"Kiedy w końcu zrozumiecie, że nikt z nas nie jest nieśmiertelny?!"

- pytają strażnicy podając wiek najmłodszych zmarłych osób na kornawirusa - Francja - 16 lat, Wielka Brytania - 21 lat, Panama - 13 lat.

-"Nie czekajcie aż będzie za późno dla was albo waszych najbliższych"

- apeluje Straż Miejska w Elblągu.

Straż Miejska w Elblągu informuje, że od tego weekendu będzie patrolować Miasto Elbląg przez 7 dni w tygodniu. 

Przypomnijmy, że również policja zapowiedziała, że będzie pilnowała aby ludzie przestrzegali restrykcji, za ich złamanie grożą surowe kary pieniężne.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

P
P 29.03.2020, 21:05
Ludzie,te kwarantanny to wielkie oszustwo owszem sprawdzaja czy dana osoba jest w domu o tak.Ale to ze reszta rodziny wychodzi dopracy ze moze zarazac ludzi ,to nikt nie widzi problemu Zeby wyjsc z domu musimy nasluchiwac czy nikt nie idzie po klatce ,zeby sie nie natknac Boimy sie bo co bedzie gdy okaze sie ze sa zakazeni a chodza.do osiedlowych sklepow.To jak walka.z wiatrakami.Dodam ze gosc wrocil z zagranicy.
milok
milok 29.03.2020, 01:41
nieroby ze straży miejskiej największe lenie na których miasto wydaje rocznie 2 miliony zł, albo siedzą w autach i żrą kebaby, albo siedzą w autach i bawią się komórkami, widziałem na własne oczy!
Iza
Iza 29.03.2020, 00:37
Pilnujcie również by Wasi mieszkańcy zostali w domu w weekend, a nie wyjeżdżali nad morze
Piy
Piy 28.03.2020, 21:59
Skoro gowniarze wychodza i robia imprezy, to znaczy, ze ktos im na to pozwolil. Przywalic genialnym rodzicom taka kare, zeby na drugi raz ruszyli tymi swoimi tepymi glowkami.
Hyt
Hyt 29.03.2020, 12:09
Wczoraj w Rubnie w lesie grupka nastolatkow (z domkow) 6-8 osob chlala na umor. Gdzie byli ich rodzice ? Rowniez uwazam, przywalic takie kary, zeby tepawe towarzystwo w koncu zrozumialo powage sytuacji. Zreszta co tu duzo mowic, ile spotkan towarzyskich przy grillu wczoraj sie odbylo.
Janek
Janek 28.03.2020, 19:32
No to niech podjada pod jeden z największych marketów budowlanych w mieście, tzw.sklep pierwszej potrzeby. Tłumy przed wejściem.
Zenek67
Zenek67 28.03.2020, 19:18
Zobaczcie co na dzialkach sie dzieje.dzisiaj full ludzi grilowalo.sami seniorzy.niby prace polowe.malborska bielany .nikt tam nie patroluje.smieja sie ludzie.
KPT
KPT 28.03.2020, 17:33
Bo to sa dzbany. Gowniarze robia imprezy, dorosli grille ze znajomymi, dzieciaczki biegaja od domu do domu. Typowy Elblag.
Koroneczka
Koroneczka 28.03.2020, 16:07
A dlaczego otwarte są punkty Totolotka. Tam chyba nie ma towarów pierwszej potrzeby. Gdzie jest POLICJA. CZY KTOŚ WIDZIAŁ ILE OSOB TAM STOI W KOLEJCE. TO JEST SZOK . NA POGRZRZEBIE MOŻE BYĆ 5 OSOB. A W BUDCE LOTKA 3 NA POW 5 M2. ŻENUJĄCE. TO OAŃSTWO JEST CHORE
Gosc
Gosc 28.03.2020, 15:18
Wszedzie sa restrykcje a w Biedronce moze wejsc naraz 60 osob moze ktos zrobi z rym porzadek to samo full ludzi w Leclercu zadnych srodkow dezynfekujacych nikt nie ma rekawiczek nikt nie pilnuje ze ludzie jeden na drugim ja nie wiem nie ma Sanepidu czy kogos kto porzadek z tym zrobi. Oni na innych prawach sa czy co?
Jack867
Jack867 28.03.2020, 12:59
Na grypę umiera więcej ludzi, i o tym nie piszą,
Żenada
Żenada 28.03.2020, 19:31
Co ty ***isz czlowieku...
PerskieOkO
PerskieOkO 28.03.2020, 11:42
A ja kupiłam sobie cudowne, przepiekne,słodkie,urocze okulary :-) och jaka miła profesjonalna obsługa super naprawdę dobrze że jest Optyk i okulista gratis.
Antyreklama
Antyreklama 28.03.2020, 11:48
Ta i Koronawirus (COVID-19) gratis! Dla ciebie i całej rodziny.Przez dorobkiewiczów i pazernych handlarzy będzie to samo co w Hiszpanii lub Włoszech
Hmm...2
Hmm...2 28.03.2020, 10:58
A ja się zastanawiam czy aby nasz naród nie jest z tytanu?Oficjalnie tylko nieco ponad 1400 osób zarażonych,16 zmarłych na prawie 40 mln ludzi.Moim zdaniem liczba zarażonych jest 3? razy wieksza,a zgonów 2 razy! Tak sie dba o statystyki.I nie mówcie mi że chodzi o panikę wśród ludzi.Rząd kłamie,testy robią rzadko to i wykrywalnośc niska.Zdrowia wszystkim życze! #zostanwdomu
mm
mm 28.03.2020, 10:03
Fajnie napisane,,policja rowniez bedzie kontrolowala,,!!!! a do tej pory co robili.?????Siedzieli sobie w samochodach w na obzezu miasta
Linii
Linii 28.03.2020, 10:00
Śmierć to coś normalnego i zgodnego z prawami natury. Trzeba żyć normalnie obok tej śmierci. Na tym polega życie cieszyć się nim mimo dramatów.
Zenon
Zenon 28.03.2020, 10:04
Idiota jakich wielu ciesz się dalej ze tysiące ludzi umiera ciesz się mimo dramatów
Mario
Mario 28.03.2020, 09:33
Spacerowiczów i małolatów na mieście pełno zwłaszcza wczoraj bo zrobiło się cieplej
Elblazanin
Elblazanin 28.03.2020, 18:18
Co masz do spacerow koles?? Samemu czy we dwoje z zona? Siedzisz jak *** w domu i gnijesz ogladasz TVP i ludzisz sie ze minie to zanim zapasy ci sie makaronu i ryzu skończą? Wszystko moze byc ale z rozsadkiem .
Tłumaczyć
Tłumaczyć 28.03.2020, 08:52
Dziadki nic nie kumają , a narażeni są najbardziej
Odpowiedzialna
Odpowiedzialna 27.03.2020, 23:33
Zapraszam do biedry Co wyczyniaja dziadki wola o pomste Nie tylko mlodzi maja siano w glowach
Mahda
Mahda 27.03.2020, 23:18
To wina rodziców jeśli chodzi o młodzież nie ma poważnej rozmowy a nawet zakaz nie ruszasz się i h..
Pol
Pol 28.03.2020, 17:36
Wychowaja idiotow, a potem problem. Tylko jak taki mlot przyniesie chorobsko do domu i cala rodzinke zarazi, bedzie lament.. No, ale mamuski sa w tym najlepsze.

Pozostałe