Śmiertelny wypadek w gminie Wilczęta

  • 27.03.2020, 18:30
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmiertelny wypadek w gminie Wilczęta fot. PSP Braniewo
Funkcjonariusze z Wilcząt i Braniewa pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Karwiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że 56-letni kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas i uderzył w drzewo. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł. Teraz okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać kryminalni.

 

-"W czwartek (26.03.2020r.) około godz.9.30 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Karwinach (gm.Wilczęta). Na miejsce natychmiast skierowano policjantow, pogotowie oraz strażaków. Po wydostaniu kierowcy na zewnątrz pojazdu przystąpiono do jego reanimacji. Niestety, pomimo udzielonej pomocy 56-latek zmarł. "

- informuje policja w Braniewie.

Jak czytamy w komunikacie policji w Braniewie - podróżujący z nim pasażer opuścił auto o własnych siłach i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz biegłym z zakresu medycyny sądowej. Teraz policyjne dochodzenie wyjaśni przyczyny tego zdarzenia.

Również wczoraj, 26 marca doszło do śmiertelnego potrącenia w Gronowie Elbląskim, tam 22-latek wykonując manewr cofania pojazdem fiatem ducato nie zauważył 64-latka w wyniku czego doszło do potrącenia, 64 zginął na miejscu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe