Policjanci skontrolowali dzieci na kwarantannie, była muzyka i taniec [WIDEO]

  • 27.03.2020, 14:18 (aktualizacja 27.03.2020, 14:29)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Policjanci skontrolowali dzieci na kwarantannie, była muzyka i taniec [WIDEO]
Funkcjonariusze policji codziennie w swoich miastach kontrolują mieszkańców, którzy są objęci kwarantanną, wśród takich osób są również dzieci, a z nimi potrafią sobie poradzić policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego.

 

-"Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego tak uatrakcyjnili dwójce małych dzieci kontrolę związaną z kwarantanną ;)

Brawo Wy! Jesteśmy z Was dumni "

- poinformowała pomorska policja, zamieszczając film, którego autor jest nieznany:

Przypomnijmy, że  terenie Elbląga i Pasłęka będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów poruszających się oznakowanymi radiowozami. W komunikatach znajdą się m.in. prośby o niegrupowanie się oraz o pozostanie w domach. Wszystko po to by przypomnieć o odpowiedzialnym postępowaniu.

"Na terenie Warmii i Mazur, tak jak w całej Polsce, z policyjnych radiowozów nadawane są komunikaty głosowe w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Mają one na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o zachowaniu środków ostrożności i odpowiedzialnym zachowaniu w tych trudnych dla wszystkich chwilach."

- wyjaśnia komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biznesmen z Gdańska
Biznesmen z Gdańska 31.03.2020, 12:39
Do roboty nieroby. Gdzie tanczyliscie jak moj kolega zostal zabity? Laska w kokomo na rurces czop w klubie dla gejow
Milena
Milena 29.03.2020, 13:29
Nie od dzis nie mam do nich szacunku.ale od dzis mowie co najwyzej mozesz mi zatanczyc
sokin
sokin 29.03.2020, 09:47
XDDDDDD
Masakra
Masakra 29.03.2020, 00:39
Ja***e jakie to żałosne powinni się ogarnąć i wsiąść za robotę a nie takie coś *** pajacowanie
La2
La2 27.03.2020, 22:39
Nareszcie Policjanci bez kija w d..... Barwo
Michał
Michał 27.03.2020, 21:53
Brawo!!! :)
Arek
Arek 27.03.2020, 21:11
Dziękuje ze jesteście z dziećmi i z nami w trudnej sytuacji jaka nas dotknęła
Jesteście wspaniali ;)
pozytywna
pozytywna 27.03.2020, 21:07
W tej ciężkiej sytuacji tych dwoje funkcjonariuszy spowodowało, że usmiech się pojawił na wielu twarzach. Tak trzymać. Nie tylko karać, ale uczyć i rozweselać.
Optymista
Optymista 27.03.2020, 20:32
Pomijając akcję funkcjonariuszy (która niewątpliwie jest godna podziwu) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony reakcją internautów. Miło poczytać same pozytywne komentarze zamiast fali hejtu :)
Agata
Agata 27.03.2020, 20:29
Wspaniała postawa
Przypomina, ze policjanci są rowniez po to by pomagać i wspierać
Brawo dla tej dwójki
Spichu
Spichu 27.03.2020, 19:15
Zajebiści są :-)
WyginamŚmiałoCiało
WyginamŚmiałoCiało 27.03.2020, 18:52
Fantastyczny występ , 3majcie tak dalej!Pozdrawiamy Was Serdecznie Mieszkańcy GND
Ewa
Ewa 27.03.2020, 18:25
Wspaniałe, uklony w waszą stronę
Bea
Bea 27.03.2020, 17:56
We Włoszech policjanci podjechali 3 brykami i jeden grał na gitarze a reszta śpiewała i tańczyli super sprawa
Kriss
Kriss 27.03.2020, 17:42
Chociaż jedni z poczuciem humoru podobało mi się pozdrawiam panią policjant ?
Paweł
Paweł 27.03.2020, 17:11
Brawo super. .. taka postawa jet lepsza niż 1000 zakazów i nakazów.. Komendant powinien być dumny z takich Policjantów i my wszyscy też
...
... 27.03.2020, 16:20
BRAWO???? JESTEŚCIE SUPER
Krysia
Krysia 27.03.2020, 16:07
Brawo !!!! Ludzie z sercem. Brawo !!!!!
Łęczycka
Łęczycka 27.03.2020, 15:41
Ale w Elblągu też są normalni policjanci i żandarmeria wojskowa , panowie potrafią zrozumieć że mechanicy się pozamykali i człowiek nawet nie ma gdzie naprawić samochodu a przede wszystkim wydechu
Pozdrowienia dla wyrozumiałych panów z żandarmerii wojskowej.
Kierowca czarnego BMW
Magda
Magda 27.03.2020, 15:32
Super! Brawo Wy! Zwykle widok policjanta wzbudza strach i niechęć a Ci dwoje pokazali że policjant to też człowiek a nie nadęta pompa! Dystans do siebie, trochę radości dla słusznej sprawy

Pozostałe