Śmierć mężczyzny na Płk Dąbka

  • 27.03.2020, 11:53
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmierć mężczyzny na Płk Dąbka fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 27 marca około godziny 11.00 na ulicy Płk Dąbka na wysokości stacji BP zmarł około 70-letni mężczyzna. Policja ustala tożsamość mężczyzny.

 

Jak powiedział nam komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, funkcjonariusze policji ustalają jego tożsamość.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 70 lat, wzrost ok.175 cm, brązowe buty, koszula flanelowa w kratkę, spodnie czarne dżinsowe.

- "Mężczyzna wysiadł wcześniej z tramwaju"

- dodaje komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Na miejscu pracuje policja oraz prokurator.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 28.03.2020, 14:14
Prawda jest taka że tego mężczyznę reanimowali na zmianę najpierw z jednej karetki wszyscy a potem jeszcze lekarz z drugiej karetki. Trwało to około 20 minut. Taka jest prawda.
Karol
Karol 27.03.2020, 18:23
Warto podziękować mężczyźnie, który prowadził resuscytację. Wielki szacunek
Tedi
Tedi 27.03.2020, 17:20
Była karetka dwie osoby stały obok leżącej osoby jedna osoba kucała przy osobie nakrytej "materiałem" spod materiału wystawała ręka która miała drgawki,miałem wrażenie że na coś lub kogoś czekają.Smutny widok!!!! Czy można było uratować życie człowieka?.
Gość
Gość 28.03.2020, 00:35
Gówno prawda, wszystko było mi niestety dane zobaczyć i nic nie drgało. To chyba czyjeś przywidzenia. Starali się bardzo długo, niestety nie udało się uratować tego mężczyzny ;(
Obserwator
Obserwator 27.03.2020, 18:41
Drgawki mają ciała i długo po zgonie, w wyniku różnych procesów zachodzących w martwym już ciele. Proszę spytać się balsamistów zwłok, potwierdzą.
Jack745
Jack745 27.03.2020, 18:34
A co ty robiłeś? Widziałeś to, czyli tam byłeś. I też nic nie zrobiłeś.. Pewnie kręciłeś materiał na fb
Ola
Ola 27.03.2020, 16:53
Bylo pogotowie ,szacun dla kierowcy ktory go reanimowal
2020
2020 27.03.2020, 16:40
Rano na Mazurskiej chyba bylo cos podobnego.
Tex
Tex 27.03.2020, 12:18
Ten pan leżał na chodniku na wysokości Bp po drugiej stronie ulicy. Potem z pomocą ludzi podniósł się i poszedł w kierunku rynku.R,i,p.
Wtf
Wtf 27.03.2020, 12:50
I nikt nie wezwał pogotowia?!?

Pozostałe