Narodowa kwarantanna w Elblągu

  • 25.03.2020, 20:18 (aktualizacja 25.03.2020, 21:09)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Narodowa kwarantanna w Elblągu
Trwa #NarodowaKwarantanna z powodu pandemii koronawirusa siedzimy w domu, nie możemy robić tego, co zwykle, czyli np: pójść na siłownię, czy koncert, ale jak się okazuje możemy robić to przez internet, a Elbląg radzi sobie z tym całkiem nieźle.

 

Coś dla ciała

Codziennie w Telewizji Truso.tv (oraz Facebooku Truso.tv) obywają się treningi na dywanie z Bogusławem Tołwińskim. Przed południem o 10.30 odbywają się zajęcia dla uczniów , a o 18.30 treningi dla dorosłych.

-"Zapraszam do współpracy wszystkie chętne osoby z branży sportowej, które mogą poprowadzić swoje specjalistyczne zajęcia urozmaicając tym samym paletę możliwości i wszechstronności.

Proszę o kontakt ze mną przez messengera, e-mail [email protected] lub 601-83-04-77. Wierzę, że RAZEM możemy przetrwać ten trudny okres i wyjdziemy z niego silniejsi"

- mówi Bogusław Tołwiński.

Coś dla duszy

-"W czasie #NarodowaKwarantanna nasze myśli tym bardziej krążą wokół muzyki. Więcej, przybierają charakter obsesji, a dokładniej „Obsesji” Eugene Ysay’e, którą zamierzamy się z Wami podzielić, drodzy melomani. Oryginalna melodyka, niebanalna harmonia, polifonia na miarę Bacha – wszystko to w wykonaniu Pani Dyrektor naszej Orkiestry Karoliny Nowotczyńskiej."

- informuje EOK

Wiara w czasie epidemii

Sposób na koronawirusa znaleźli również duchowni. Ksiądz Andrzej Kilanowski, który za naszym pośrednictwem głosił słowo Boże w ramach rekolekcji wielkopostnych.

Z kolei parafia św. Brata Alberta uruchomiła transmisję z mszy św. i nabożeństw kościelnych:

 

Elbląg zdaje test z solidarności

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o Was, o zwykłych elblążanach, którzy włączają się w różnorodne akcje pomocowe dla szpitali, o restauratorach, którzy również wspierają służbę zdrowia w tych trudnych zwłaszcza dla lekarzy i pielęgniarek chwilach i o służbach: policji, straży pożarnej, granicznej, które prowadzą wzmożone działania w trosce o nasze bezpieczeństwo nierówną walkę z pandemią koronawirusa.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niestety
Niestety 26.03.2020, 15:32
Ten korona wirus to największy dotychczas w XXIw przekręt pieniężny producentów farmakologi, polityków i biznesmenow.
Zawada
Zawada 25.03.2020, 22:24
Fikcja z ilością osób w kościele! Kościół przy Wiejskiej, kilkanaście osób wychodziło po wieczornej mszy!

Pozostałe