Spółdzielnia Mieszkaniowa w Elblągu reaguje na nowe obostrzenia i wydaje zalecenie przejazdu windą

  • 24.03.2020, 15:11
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Elblągu reaguje na nowe obostrzenia i wydaje zalecenie przejazdu windą fot. SM Zakrzewo
W związku z pandemią koronawirusa Mateusz Morawiecki, Premier RP poinformował dziś (24 marca) o nowych obostrzeniach, wśród nich jest zakaz przemieszczania się oraz zakaz zgromadzeń.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zakrzewo" dostosowując się do nowych wytycznych rządu wydała już zalecenie dotyczące przejazdu windą:

-"Proszę stosować się do zaleceń ! W windzie może przebywać tylko jedna osoba. Pierwszeństwo przejazdu ma osoba która jako pierwsza wejdzie do windy  Dopuszcza się przebywanie w windzie rodziny która zamieszkuje razem. Wskazane powyżej warunki są spowodowane obecną sytuacją w kraju związaną z panującą epidemią."

- czytamy w informacji dotyczącej przejazdu windach.

Jak informuje nas Krzysztof Milewski od jutra (25 marca) informacja zostanie umieszczona w windach budynków SM ZAKRZEWO. 

-"Myślę że wszystkie spółdzielnie mieszkaniowe powinny tę informację umieścić."

- dodaje Krzysztof Milewski .

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MastaH
MastaH 25.03.2020, 20:49
Ja bym windy ustawil na ost pietrze i zablokowal je. Problem z transportem ludzi oraz z tym kto pierwszy moze jechac znika w trymiga. Siedziec w domu i lać wódkę na korytarze
blok
blok 25.03.2020, 15:03
Dlaczego spółdzielnia nie odkaża windy......
Lokator
Lokator 25.03.2020, 13:53
A jakie środki dostali pracownicy którzy mają kontakt z lokatorami. Jak zachorują to kto będzie naprawiał?
Mieszkaniec zawady.
Mieszkaniec zawady. 25.03.2020, 13:06
Przed całą tą sytuacją klatki schodowe bynajmniej na Kalenkiewicza były myte niestety max raz co dwa tygodnie. Zapewne albo panie sprzątające nie mają środków do tego albo mają za dużo pracy. Albo poprostu mają to gdzieś. Nikt nie kontroluje. Było strasznie. Niestety od 2 tygodni nie widzę poprawy!!! Skoro plamy na podłodze oraz ścianach ciągle są takie samy to pytam czy samo zamiatanie zdezynfekuje obszar? Tragedia!
Jaś_mocna_głowa
Jaś_mocna_głowa 25.03.2020, 08:00
Czyli jak kogoś strzelę z baśki w twarz to mam pierwszeństwo?
Lokator
Lokator 25.03.2020, 05:30
Kto się troszczy o panie sprzątające na Zawadzie? Przynajmniej skrócić im czas pracy. Dać im maseczki i płyn do dezynfekcji rąk.
Zawada
Zawada 24.03.2020, 22:07
Szanowny co z dezynfekcją tych wind tylko zalecenia a w drugą stronę nic tylko w tego wirusa instrukcją; odezwą bo to najtańsze. Kiedy klamki wejściwe do budynków będziecie dezynfekować.
mm
mm 25.03.2020, 11:19
Super kolego.Ja o tym juz pisalem dwa tyg.temu.Same nakazy i zakazy nic nie dadza.Windy i klatki schodowe ,windy tez powinne byc dezenfekowane.W tej sprawie pisalem tez do Prezydenta Elblaga.Pozdrawiam i zycze zdrowis
Dorcia
Dorcia 24.03.2020, 21:25
Boja sie ze im poumieramy i kto bedzie pasozytow utrzymywał?
A psik
A psik 24.03.2020, 18:43
A co z dezynfekcją wind? Jeżdżą nimi dziesiątki osób dziennie. Czy któraś spółdzielnia się na to zdecyduje? Trudno jest osobie starszej wejść na 10 piętro.
Stefixxxx
Stefixxxx 28.03.2020, 12:06
A co Ci da dezynfekcja nawet raz dziennie jak wirus utrzymuje sie w powietrzu do 3 godzin? Jeden zakazony kichnie w windzie a przez 3 godziny potem ludzie sie zarazaja
Kkk