28 stycznia dłuższa przerwa techniczna w Nest Bank

  • 07.01.2019, 07:04 (aktualizacja 07.01.2019, 07:08)
  • expresselblag.pl | informacje z Elbląga | wiadomości gospodarcze z Elbląga
28 stycznia dłuższa przerwa techniczna w Nest Bank www.expresselblag.pl
Jesienią ubiegłego roku Nest Bank wprowadził nowy system bankowości elektronicznej. Usługa została początkowo udostępniona tylko nowym klientom. Od 28 stycznia 2019 r. będą z niej mogli skorzystać już wszyscy. Obecny system pozostanie tylko w wersji „do odczytu”, a aplikacja przestanie działać.

1. Nest Bank wprowadza nowy system internetowy dla Klientów
2. Aby mieć dostęp do swojej kasy w tym banku trzeba pobrać nową apkę
3. 28 stycznia bank wyłączy stary system i zacznie włączać nowy ale to potrwa nawet kilka dni

Na początek system został udostępniony tylko nowym klientom. Wszyscy klienci zyskają do niego dostęp 28 stycznia 2019 r. Po tej dacie stara bankowość dostępna będzie jedynie do odczytu (tylko podgląd danych). Po tej dacie przestanie działać stara aplikacja mobilna i nie będzie jej już można pobrać na telefon. Nowa wersja – Nest Bank nowy – jest już dostępna w marketach Google Play lub App Store.

Będzie ją można aktywować 28 stycznia.

Przerwa techniczna związana z migracją rozpocznie się 25 stycznie (piątek) od godz. 17:00 i potrwa do 28 stycznia (poniedziałek) do godz. 8:00. Loginy klientów nie ulegną zmianie, a nowe hasło trzeba będzie nadać podczas pierwszego logowania do banku. Bank przypomina, że nie będzie wysyłał żadnych linków w wiadomościach e-mail czy SMS-ach kierujących do nowego systemu bankowości elektronicznej. Warto zachować czujność, bo sytuację mogą wykorzystać oszuści przygotowujący kampanie pshishingowe.

expresselblag.pl | informacje z Elbląga | wiadomości gospodarcze z Elbląga

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe