19-latek niechlubnym rekordzistą. Został zatrzymany na ulicy Bema

  • 24.02.2020, 12:12
  • www.ExpressElblag.pl
19-latek niechlubnym rekordzistą. Został zatrzymany na ulicy Bema
W miniony weekend policjanci interweniowali 132 razy. 20 osób przewieziono do wytrzeźwienia, zatrzymano jedną osobę poszukiwaną. Policjanci z drogówki skontrolowali 765 kierowców. Dwóch było nietrzeźwych. Miało miejsce 15 kolizji. Nie było wypadków.

 

W miniony weekend policjanci wylegitymowali 394 osoby i przeprowadzili 132 interwencje. Zatrzymali poszukiwanego listem gończym i dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to 19-latek, który w niedzielę pijany uderzył w słup trakcji elektrycznej przy ul. Bema w Elblągu. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 

Drugi z kierujących został zatrzymany w Elblągu na ulicy Płk. Dąbka. 23-latek jechał seatem. Badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. Obydwaj kierujący odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Ponadto policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dwukrotnie dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Dwie kontrole miały miejsce pod Elblągiem (Raczki Elbląskie, Krzewsk). Rekordzista jechał 107 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.ExpressElblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe