Elbląg: Obrobili robakomat. Żadna z dżdżownic nie została skradziona, jednak z maszyny zniknęły pieniądze [WIDEO]

  • 4.01.2019, 13:11
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
86-121918_5aj4rjgqh8dg_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dwóch mieszkańców Elbląga usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem do automatu… sprzedającego żywe przynęty wędkarskie w Elblągu. Wprawdzie żadna z dżdżownic nie została skradziona, to jednak z maszyny zniknęły pieniądze. Podejrzanym mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj byli wcześniej karani za kradzieże i włamania.

 

Zdarzenie miało miejsce pod koniec grudnia 2018r. przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Dwóch mężczyzn włamało się do automatu na żywe przynęty wędkarskie. Stamtąd ukradli pieniądze. policjanci operacyjni ustalili podejrzanych i zatrzymali ich wczoraj (03.01.2019) przy ul. Żeromskiego w Elblągu.

Zarzuty usłyszał 27-letni mieszkaniec Elbląga i jego starszy 57-letni kolega. Obydwaj przyznali się i złożyli wyjaśnienia. Powiedzieli śledczym, że wpadli na pomysł, że „obrobią” robakomat.

W trakcie realizacji swojego planu uszkodzili także kamerę zainstalowaną w pomieszczeniu, przez co straty jakie spowodowali łącznie wyniosły wartość około 3 tys. zł.

Skradzione pieniądze przeznaczyli na alkohol. Obydwaj byli wcześniej karani za włamania i kradzieże. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szumar
szumar 4.01.2019, 18:24
mogli wziac robaki na zagryche

Pozostałe