Diler narkotykowy zatrzymany w Elblągu

  • 13.02.2020, 12:22
  • www.ExpressElblag.pl
Diler narkotykowy zatrzymany w Elblągu
Do 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu w jednym z hoteli w Elblągu. Policjanci znaleźli u niego amfetaminę i marihuanę. 33-latek usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

 

Mężczyzna został zatrzymany na terenie jednego z hoteli w Elblągu. W pokoju, który zajmował kryminalni znaleźli 142 gramy amfetaminy oraz blisko 11 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.ExpressElblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anymous
anymous 17.02.2020, 12:36
zacznijcie obserwować wszystkich klientów piekarni !
Ola
Ola 16.02.2020, 23:00
Smiech na sali. Policja potrafi lapac tylko płoteczki zamiast grube ryby. Szczycą sie niebywalym osiagnieciem zlapania dilerka albo pijanego rowerzysty. Jak zadzwonisz , ze pijany maz zone napierdala to przyjada za 40 minut , gdzie na dobrą sprawe bylby w stanie ją zabić i wskrzesic 10razy
Hulio
Hulio 15.02.2020, 05:26
.... Zabezpieczyli również wagę.
Waga - nieeeeeee
Taki tam obserwator
Taki tam obserwator 14.02.2020, 20:34
Blisko 11 gramów brzmi jak by to było 11kilo heh a wiadomo że niejeden ćpunek bierze takie ilości na kilka wiader heh. No i diler na bogatości bo marihuanen w woreczku po chlebie hehe dobrze ze fety w folii po maśle nie zawinął ???
Moje
Moje 14.02.2020, 10:58
Oddawać mój sprzęt
Marian Paździoch
Marian Paździoch 14.02.2020, 05:27
Za jaja i na latarnie
Zbulwersowana
Zbulwersowana 13.02.2020, 23:29
Za narkotyki 12 lat, a za zabójstwo czasami dają 5. To jest kpina
***ony
***ony 14.02.2020, 00:08
Nie to nasz kochany kraj
Cień
Cień 13.02.2020, 20:23
Serio, normalnie hurtownik.
mm263
mm263 13.02.2020, 16:49
Takie wielkie grożby,a skończy się wyrokiem w zawieszeniu.Jak to zwykle bywa.
dżoana
dżoana 14.02.2020, 19:04
w *** byles gowno widziales.... w zawieszeniu ? gdzie daja takie kary??
Ms
Ms 17.02.2020, 10:45
Nie ktorym dają .....
M.