Wypadek przy CH Ogrody

  • 16.01.2020, 16:55
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wypadek przy CH Ogrody fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 16 stycznia po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu ulicy Ogólnej z Al. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-letnia kierująca BMW jechała ulicą Płk. Dąbka w kierunku Modrzewiny, natomiast 50-letni kierujący alfą romeo skręcając z Modrzewiny w ulicę Ogólną nie ustąpił pierwszeństwa w wyniku czego doszło do zderzenia.

W wyniku wypadku ucierpiał 50-letni kierujący alfą.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monia
Monia 18.01.2020, 11:36
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
Chaos nie do opisania.
Chaos nie do opisania. 18.01.2020, 07:42
Wystarczy że padnie tam sygnalizacja i wtedy widać znajomość przepisów. Od razu do powtórki egzaminu 80 % mistrzów kierownicy.
zjadacz chleba
zjadacz chleba 18.01.2020, 00:22
Z tego co się orientuje to w momencie gdy kierunek Dąbka-Modrzewina ma czerwone to dopiero włącza się dla jadących z modrzewiny w ogólna zielone światło, więc raczej kierujący bmw leciał na "pomarańczowym".
AdBlock
AdBlock 17.01.2020, 13:00
A wystarczy mieć AdBlock, program blokujący SPAM w mozilli.
Golfi
Golfi 17.01.2020, 10:40
Jestem tego samego zdania reklamy zabijają tą stronę tylko coś to wskakuje reklama
Pan P
Pan P 17.01.2020, 07:07
Tragiczna jest ta strona!!! Żeby coś przeczytać trzeba mieć godzinę na zamykanie reklam. PARODIA NIE STRONA
Anty Reklama
Anty Reklama 17.01.2020, 05:06
nie da sie spokojnie przeczytać artykułu czy zobaczyc zdjec bo czego sie nie zrobi to wyskakuja reklamy ... Opanujcie sie ...
Antywerbung
Antywerbung 17.01.2020, 00:01
Ilość reklam na waszej stronie to jakaś tragedia, w ***ch sie poprzewracalo? Zanim dojechalem na sam dół steony, na szybko policzyłem 20 reklam.. Masakra
Gość
Gość 16.01.2020, 22:02
Takie ładne samochody i tak nie szanować. Tramwajem jeździć.
SŁAWA!
SŁAWA! 16.01.2020, 21:34
A olać to. KONFEDERACJA wyciepła lewaczkę biełat.
Robol
Robol 16.01.2020, 20:07
To stały problem jadąc z modrzewiny.. jadący z Dąbka maja chwilę jeszcze zielone codziennie jadąc z pracy dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji.. a co do pani z tej BMW często ja widuje i nigdy gazu nie żałuję, a start z świateł to jakby na 1/4 jechała
Mayk
Mayk 16.01.2020, 19:56
W lewo zielone z modrzwiny i z dabka zielone na wprost tak nie powinno byc.
sraka
sraka 16.01.2020, 18:44
jadąc z modrzewiny w ogólną dąbka ma czerwone. jeżdżę tamtędy codziennie, to pani w bmw wjechała na "fioletowym".
TakByłoNieKłamię
TakByłoNieKłamię 16.01.2020, 18:08
Dobrze, że obaj kierowcy po 50tce bo lincz jaki by spadł na kierowce bmw gdyby był nim jakiś przed 30tką młodzieniec byłby przeogromny ;)
Kadia
Kadia 16.01.2020, 17:56
Drogie szybkie zabawki i brak wyobraźni dobrze ze nikt postrony nie ucierpiał napewno wolno nie jechali oboje
lady
lady 16.01.2020, 17:50
Skoro było światło zielone z płk Dąbka na Modrzewinę to z Modrzewiny w ulicę Ogólną Pan pojechał na czerwonej strzałce S-3e.( jakie nie ustąpił pierwszeństwa? Miał czekać na zieloną strzałkę!!! Ale przecież światła są dla idiotów- po co czekać ?
Xyz
Xyz 16.01.2020, 17:46
Pięknie się wpasował na tory i ruch tramwajów zablokowany.
pieszy mobilny
pieszy mobilny 16.01.2020, 17:40
Na Tym skrzyzowaniu powinny byc sygnalizatory bezkolizyjne ( czy jakos tak ) chodzi o te ze strzałką :)
kierowca
kierowca 16.01.2020, 17:52
I jest
Tabaluga