Leżał pijany na ulicy, przejechał po nim samochód

  • 17.12.2019, 17:01
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Leżał pijany na ulicy, przejechał po nim samochód fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 17 grudnia około godziny 16.00 na ulicy Podgórnej doszło do nietypowego zdarzenia drogowego - samochód osobowy najechał na mężczyznę, który leżał na ulicy.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak się dowiadujemy na miejscu od pracujących funkcjonariuszy policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu, kierujący pojazdem audi wjeżdżał w ulicę Podgórną nie zauważył leżącego na drodze mężczyzny w wyniku czego doszło do wypadku.

Policjanci zaznaczali, że na ulicy było ciemno, nie działały wówczas latarnie, poszkodowany mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Od poszkodowanego mężczyzny czuć było alkohol, kierujący był trzeźwy. Funkcjonariusze policji ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamul
Kamul 18.12.2019, 23:19
Bo pić to trza umić a nie napier.. lić się jak świnia i taczać sie po ulicy. Alkohol jest dla ludzi ale z głową
Ja
Ja 18.12.2019, 22:50
Jak to łatwo pisać i osądzać, a jak by byl to ktos wasz bliski itp: to by bylo o jejku jak szkoda itd. To was drodzy piszący trzeba zutylizowac.. pozdrawiam zimno
kniewiadomska
kniewiadomska 18.12.2019, 18:36
tak mam tu rodzinę
91
91 18.12.2019, 17:57
Słuchał jak miasto tętni zyciem???
Ja a co?
Ja a co? 18.12.2019, 09:25
Haha to się menel zdziwił. Zawsze się zastanawiam jak to jest ze menele maja zdrowie żeby pić, śpią gdzie popadnie i nic się im nigdy złego nie dzieje. Budzą się rano w nowym miejscu i idą dalej pić. Zdumiewające.
Kierowca
Kierowca 18.12.2019, 00:57
Menele , wszędzie ich pełno a potem człowiek ma jeszcze problemy przez pijaka
Mieszkana
Mieszkana 17.12.2019, 22:02
Ciekawe czy to nie ten co przesiaduje z innym menelem albo sam w swoim zdezelowanym samochodzie ktory stoi na parkingu. Pies zawsze siedzi przy samochodzie i czeka as skoncza pic. Tym razem chyba nie udali mu sie wyjsc na dwoch nogach.
Viniol
Viniol 17.12.2019, 21:08
Cz ktoś wie dlaczego latarnie nie świeciły
Was
Was 19.12.2019, 06:57
Bo prąd podrożał
Borewic
Borewic 17.12.2019, 17:19
Prosto po pracy chłop szedl
Gość
Gość 17.12.2019, 17:32
Szedł? Chyba się czołgał.
eg
eg 17.12.2019, 17:17
i taka lajza pijacka dostanie rente bo on chory jest .... utylizowac powinni meneli
benvenuto
benvenuto 17.12.2019, 18:03
Nie kazdy to menel. Elity tez sie upijają. Człowiek to czlowiek. Miał pecha, przesadził z alkoholem.
91
91 18.12.2019, 17:59
Jak nie umie pić to niech nie pije teraz kto będzie miał problem? Cholerne pijaku!!!!
MastaH
MastaH 18.12.2019, 00:14
Pechem nazwalbym potknięcie się i upadek ale przejechanie przez auto i do tego te promile w powietrzu to chyba fantazja poniosła jak i ofiare tak i kierowce...ciezko mi uwierzyć, ze człowiek na prostej drodze mógłby być pomylony z progiem zwalniajacym.
Kierowca
Kierowca 18.12.2019, 00:58
Bo nie jesteś kierowcą,uwierz że ciężko ..
Kierowca z bombowca