Po filmie Stonogi jest zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa

  • 09.12.2019, 14:23
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Po filmie Stonogi jest zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa fot. pixabay/ilustracja do tekstu
Pod koniec listopada br. Zbigniew Stonoga wpuścił do internetu film z księdzem pracującym w diecezji elbląskiej, przedstawiający go w niekorzystnym świetle.

 

Pod koniec listopada do internetu trafił film Zbigniewa Stonogi, który przedstawiał spotkanie księdza z innym mężczyzną w jednym z mieszkań. Po kilku minutach okazuje się, że całe spotkanie się nagrywa i jest prowokacją.

Po publikacji filmu elbląska kuria zawiesiła księdza  w wykonywaniu swoich obowiązków. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania.

Jak się dowiadujemy w tej sprawie do Prokuratury Rejonowej w Elblągu wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Na tę chwilę prokuratura mając na względzie dobra osobiste nie udziela więcej informacji.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

RodemzElbląga
RodemzElbląga 16.12.2019, 18:29
No i Stonoga został dzisiaj zatrzymany przez policję...
Franek
Franek 13.12.2019, 18:14
Stonodze grozić może za to do 5 lat pozbawienia wolności. Nagrywać i publikować w internecie osoby nagiej po prostu nie można i koniec kropka. Przez ten film zrujnował temu człowiekowi życie i powinien ponieść surową karę.
jak
jak 12.12.2019, 12:04
brawo! już wiadomo że doniesienie jest w kierunku popełnienia przestępstwa związanego z filmowaniem wizerunku osoby nagiej bez jej zgody. Jeszcze powinni ukarać tego kapusia co wcześniej nie raz i nie dwa zabawiał się z księdzem, a teraz udawał hetero.!

ktoś
ktoś 11.12.2019, 11:04
Ksiądz Robert żyje i ma się dobrze
PLO
PLO 11.12.2019, 14:18
KAMIEN Z SERCA, TRZYMAJ SIE MOCNO KSIEZU ROBERCIE, CALE ZYCIE PRZED TOBA, OBYS JE PRZEZYL W ZGODZIE ZE SOBA
jacek
jacek 11.12.2019, 09:22
redakcjo jak już coś piszecie to piszcie rzetelnie, a tu pisanina o niczym, masło maślane, zero konkretów. A Stonoga powinien za to iść siedzieć, razem z tym kolesiem z pogotowia
Elblążanin
Elblążanin 11.12.2019, 07:45
Droga redakcjo, proszę o profesjonalne podejście do sprawy i zdementowanie lub potwierdzenie informacji o śmierci księdza którego sprawa dotyczy. Skoro już dotykacie się jakiegoś tematu wyjaśnijcie to do końca.
RodemzElbląga
RodemzElbląga 11.12.2019, 17:23
Tzw. dziennikarze powinni zapoznać się z art. 6 i 12 prawa prasowego, czyli Ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. (Dz.U.2018.0.1914 t.j.) i tym bardzie pracować według przepisów, wówczas będą mogli nazywać się dziennikarzami
Ja
Ja 10.12.2019, 22:48
Panie pseudo dziennikarzu... Taka informacja tylko podburza czytelników. Jedni mówią, że żyje drudzy z pierwszej ręki, że nie żyje. Jeśli żyje dajcie zdjęcie, jeśli faktycznie żyje. Haloooo skąd prokuratura? Ksiadz sam wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku, więc nie chodzi o to. Prokuratura weszła, bo jest śmierć
dj
dj 10.12.2019, 23:11
skoro sie rzeczywiscie powiesil 5-go grudnia, to juz by był nekrolog, a nawet i pogrzeb, a nigdzie nie ma nic
Janio
Janio 10.12.2019, 21:25
To że ktoś jest świadomy tego że akurat będąc homosiem, robi źle, to nie jest takie naganne. O wiele łatwiej tłumaczyć sie ze zoboczenia że jest w porządku.
Ann
Ann 10.12.2019, 13:43
Ludzie co wy piszecie. ŻE TO ŻE JEST PEDAŁEM TO JEGO SPRAWA. ŻENADA. Ten sam ksiądz powiedziałby w niedzielę na kazaniu że homoseksualizm to zboczenie i musimy z tym walczyć. OBUDZCIE SIĘ DOŚĆ TEGO ZAKŁAMANIA. Jak to takie normalne że dorosły mężczyzna z mężczyzną to niechby zamieszkał z chłopakiem, przedstawił rodzicom a nie szedł do zakonu...
Jagódka
Jagódka 10.12.2019, 11:30
To że ksiądz jest pedałem to jego sprawa. Stonoga nie powinien tego nagrywać przecież to są dorośli ludzie,
Mirka
Mirka 11.12.2019, 12:52
Dorośli ludzie? Chodzi o to że ksiądz!
Podaje się za sługę Boga, więc w jakim świetle Boga prezentuje!
Ma uczyć moralności z powoływaniem się na przepisy Boże!
Są dorośli, oczywiście, ale sami się demaskują że są falszerzami i kościół to ich(ksiezy) przykrywka. Oszukują wiernych, uczestniczą w polityce, wymuszają pieniądze, a biednymi pomiataja, są zboczeni i wynaturzeni
Ujawnianie tego co noszą pod skórką owcy, jest jaknajbardziej na miejscu, bo jeszcze nie do wszystkich dotarło że księża, a Pismo Święte, które przekrecaja i fałszują przed wiernymi to dwie inne dziedziny
Jerzy
Jerzy 10.12.2019, 23:11
A jak Pis nagrywa innych i upublicznia wszystko w reżimowej stacji to jest to ok?
Mhgfg
Mhgfg 10.12.2019, 12:37
No tak... Tylko jak ktoś bez ślubu mieszka z partnerem to taki ksiądz wielce oburzony a sam co robi? Podobno ksiądz powinien świecić przykładem.
Jozef
Jozef 10.12.2019, 10:03
Moja znajoma rzekła nawet że w akcie solidarności z tym księdzem chętnie wstawi mu zada żeby były chychlapał jej rowa. Myślę że to nie głupie w końcu facet powinien doznać prawdziwej rozkoszy, nie tylko przez gacie.
Kolo
Kolo 10.12.2019, 06:10
A kto wie z kim Stonoga śpi może z tym kolesiem co sprzedał księdza, ciekawe ile za to wziął srebrników. Podłe to wszystko fajnie że wezmą się za Stonogę powinni dowalić mu i temu drugiemu też co za ludzie
Mirka
Mirka 11.12.2019, 13:02
Jak to się nazywa gdy ktoś idzie za pedałem? Zboczencem? Pedofilem? Acha..sojusz
Stonoga nie prezentuje Boga i nie objął stanowiska żeby uczyć wiernych przykazań. To ksiądz bez przymusu, z własnej woli zobowiązał się świecić przykladem, a nie iść w zakon pod przykrywką. To jest ta różnica. No ale cóż.. Jedni wiedzą kto to Bóg, a inni są zdania że zboczenie to nic takiego
Ona
Ona 11.12.2019, 12:49
Stonoga nie ślubował czystości ,ksiądz tak. Krzyczy z ambony że to grzech a sam to robi. Więc zastanów się kolo co piszesz.
Kough
Kough 10.12.2019, 13:18
Morda w kubeł
aleksandrasiedlce
aleksandrasiedlce 09.12.2019, 22:23
Oby orzekli o przestępstwie, nigdy wcześniej nie interesowałam się działalnością Stonogi, bo zrobili z niego mema, więc założyłam, że to nic poważnego. Pan Stonoga nikomu tym nagraniem nie pomógł... Bo jak, i po co, udostępniać takie nagrania, robić te żałosne intrygi, zdrady, zbliżenia na części intymne? Dla większości z nas świadomość, że setki tysiące ludzi widziały tak intymny moment byłby nie do zniesienia, to jest ogromne upokorzenie. Plotka niesie, że ksiądz popełnił samobójstwo, mam nadzieję, że to bujda, która rozbudzi w ludziach wyobraźnię i empatię. Lecz przeraża mnie to ,że to może/mogła by być prawda!!! Psychika księdza na pewno ucierpiała okropnie. A mnie jest przykro cholernie. Chciałabym spotkać księdza Roberta osobiście, wesprzeć go, dać znać, że nie wszyscy go nienawidzą.
Anty pedofil
Anty pedofil 10.12.2019, 12:22
O czym ty mowisz kobieto przecież to gej jak gej może być księdzem , nie wolno mu mieć żony tymbardziej męża obracacie to w winę stonogi a wszystkiemu winni są ci pedofile i pedały powinno mu być wstyd i problemy z psychika to już ma ze woli chłopców i jednocześnie ślubuje przed bogiem tfu na takich i bez litości
gggf
gggf 10.12.2019, 18:24
ksiądz też człowiek i ma swoje słabości, ale widze tobie sie cały świat teraz caly zawalił, najpierw powiedzieli, że święty Mikołaj nie istnieje a teraz to, widac ewidentnie, ze jeszcze duzo do odkrycia przed toba, idioto hejterze
aleksandrasiedlce
aleksandrasiedlce 10.12.2019, 18:19
Ja nawet nie tknęłam kwestii tego czy dobrze zrobił czy nie dobrze, pisałam o tym jak szkodzi ludziom pan Stonoga. Wyjaśnij mi proszę co dobrego te jego nagranie uczyniło dla świata zamiast tu pluć jadem bez ładu i składu. Wydurniasz się. Jak można w 2019 być takim homofobem, żeby to aż łączyć z pedofilią czy chorobą psychiczną. STRASZNA CIEMNOTA I NIENAWIŚĆ. Pomyśl czy aby na pewno taka z Ciebie czysta i nieskazitelna dusza żeby innym tak ostro ich błędy wytykać. Bo póki co to brzmisz jak niedouczony psychopata.
Anty hejter
Anty hejter 10.12.2019, 14:41
Łamanie celibatu nie jest przestępstwem. Publikowanie tego rodzaju nagrań już tak.
Marian
Marian 09.12.2019, 22:15
Niech się pedałują jak chcą
Agaze
Agaze 09.12.2019, 22:03
I bardzo dobrze, ten Stonoga to przegina. Daleka jestem od sympatii w strone kleru. Mozna a nawet trzeba robic proeokacje w kazdym pedofilskim społeczeństwie, ale nie do cholery jak na seks jednodnopluciowy zgadzają sie obie strony. Co kto robi w swoim lozku naprawde mnie nie interesuje
Ala
Ala 09.12.2019, 20:57
Niech prowokator stanie przed matką księdza i spojrzy jej w oczy.
Nie ma większej tragedii jak stracić dziecko
Jo
Jo 09.12.2019, 20:36
Aż tyle...wiecej na fb jest...
elbadf
elbadf 09.12.2019, 22:13
gdzie na fb?
Elblążanin
Elblążanin 09.12.2019, 19:58
Całe szczęście że plotka. Złamać to się może w kiblu a nie księdza psychike. Zamotal pytaniami tak by ten nie świadomie zgodził się na publikację. Najpierw poinformował że nagrywa ukryta kamera a potem spytał się czy może kamerować
Takasobie
Takasobie 09.12.2019, 19:17
A co z tym kolesiem co zaaranżował że stonoga wszystko ? On jest cacy ?bez winy ? Czemu się nie ujawni. Powinien też dostać po *** od ludzi i to ostro
Mlynek
Mlynek 09.12.2019, 19:55
Właśnie! Popieram! Moim zdaniem takie prowokacje i zastawianie pułapek na ludzi jest nie fair!
Zszokowana
Zszokowana 09.12.2019, 19:15
A dzisiaj po Elblagu poszła plotka ( a może to nie plotka?) , że ten ksiądz popełnił samobójstwo.
Komentarz
Komentarz 09.12.2019, 19:46
Plotka
.