Elbląg: Wcześniej był wilkołak, teraz zatrzymali… batmana

  • 09.12.2019, 12:18
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: Wcześniej był wilkołak, teraz zatrzymali… batmana
Nie tak dawno elbląscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który idąc na włamanie zakładał maskę wilkołaka. Teraz zatrzymano czwórkę mężczyzn podejrzanych o kradzieże z terenu przemysłowej firmy, gdzie znajduje się monitoring. Podczas przeszukania samochodu sprawców, wśród skradzionych, metalowych elementów policjanci znaleźli też maskę… batmana

 

Było po godzinie 21.00 gdy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali do kontroli osobowego seata jadącego bez włączonych świateł. Jak się okazało wyjeżdżał on z terenu firmy, gdzie zgłaszano kradzieże elementów metalowych.

Pojazd znacznie przyspieszył, chcąc dostać się na trasę S7. Wewnątrz auta znajdowało się trzech mężczyzn. Policjanci zatrzymali seata do kontroli. W jego wnętrzu znajdowało się trzech mężczyzn: dwóch 20 latków i 24-latek.

Pasażerowie pojazdu zachowywali się nerwowo. Policjanci w aucie znaleźli… maskę batmana oraz metalowe elementy pochodzące z kradzieży. Wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 3 tysiące złotych. Dodatkowo działający w tym samym czasie policjanci kryminalni na terenie firmy skąd dokonano kradzieży zatrzymali jeszcze jednego mężczyznę.

Był nim 23-latek, który współdziałał z pozostałymi mężczyznami. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Za kradzież zgodnie z Kodeksem Karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe