Horoskop 2019 dla Twojego znaku zodiaku - sprawdź jak będzie Nowy Rok

  • 01.01.2019, 19:02 (aktualizacja 01.01.2019, 19:33)
  • expresselblag.pl | co się wydarzy w 2019 | horoskop dla Twojego znaku zodiaku
Horoskop 2019 dla Twojego znaku zodiaku - sprawdź jak będzie Nowy Rok www.expresselblag.pl
Przeczytaj dokładną przepowiednię i dowiedz się, jakimi ścieżkami poprowadzi cię los.

Najważniejsze przesłanie na 2019 rok:

Podstawą większości działań w tym roku będzie współpraca oraz komunikacja międzyludzka. Wiele osób dostrzeże, jak wiele korzyści przynosi wspólna praca na rzecz większego dobra. W duchu otwartej kooperacji mamy szansę na rozpoczęcie procesu naprawy świata.

Horoskop 2019 – ogólna prognoza

Nadszedł czas dyscypliny. Bardzo dużo będzie się działo w 2019 roku, ale cokolwiek ludzkość dla siebie przygotuje, będzie musiała stawić czoła pewnym sprzecznościom pomiędzy ambicjami a ideałami. To nie jest łatwa droga i z pewnością nie jeden raz opanują nas wątpliwości co do słuszności obranej ścieżki. Jeśli jednak uda nam się zdyscyplinować swoje postępowanie, mamy szansę wyjść obronną ręką z większości problemów.

Ogólna prognoza astrologiczna przewiduje, że będzie to rok wzrostu i obfitości. Jest jednak jeden warunek: musimy ze sobą współpracować. Tylko w ten sposób zbudujemy lepszą przyszłość i przegonimy demony strachu i niepewności, które cały czas siedzą w sercach znacznej części populacji Ziemi.

Horoskop 2019 – znaki zodiaku

Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki potencjał niesie ze sobą rok 2019. Horoskop nie zdradzi wszystkiego, ale ujawni ogólne tendencje, na które warto zwrócić uwagę. W ten sposób każdy – również ty – może skuteczniej nawigować na ścieżce swojego losu. Nie daj się zaskoczyć.

Horoskop na 2019 dla Barana

W tym roku nie będzie zbyt wiele czasu na relaks. Już od pierwszych dni Baran ma wiele do zrobienia – kolejne możliwości walą do niego drzwiami i oknami. Choć taki stan rzeczy będzie z pewnością napawał Barana optymizmem, jednocześnie nie da mu nawet chwili wytchnienia. Trzeba będzie wykazać się wysokim poziomem samokontroli i skupienia na swoich celach. Jeśli Baran pragnie w pełni wykorzystać sprzyjające mu okoliczności, powinien myśleć perspektywicznie.

Porada dla Barana: w swoich działaniach Baran musi być konsekwentny i cały czas przejmować inicjatywę.

Przestroga dla Barana: niech Baran w 2019 roku wystrzega się zbyt rozdmuchanych ambicji – może przesadzić, w efekcie czego część jego planów runie w gruzy, zanim jeszcze rozpocznie się proces ich realizacji.
 

Horoskop na 2019 dla Byka

Byk będzie przechodził w tym roku duchową odnowę. Co ważne, nie będzie przy tym skoncentrowany wyłącznie na sobie i własnym rozwoju wewnętrznym. Dużo swojej uwagi poświęci innym ludziom – prawdopodobnie dlatego, że stanie się bardziej świadomy duchowo oraz znacznie wrażliwszy na emocje. Efektem wewnętrznej transformacji będzie chęć pomagania ludziom potrzebującym.

Porada dla Byka: warto otworzyć się na sprawy duchowe i pomyśleć więcej o tym, co zwykle jest ukryte przed wzrokiem.

Przestroga dla Byka: z pracą w tym roku wiąże się wielka odpowiedzialność. Fakt ten z pewnością może spędzać sen z powiek, ale Byk nie powinien ulegać swoim obawom.


Horoskop na 2019 dla Bliźniąt

Horoskop Bliźniąt na 2019 rok pokazuje, że szczególnie obiecująco wyglądają relacje z najbliższymi – chodzi tutaj zarówno o miłość, jak i stosunki przyjacielskie. Bliźnięta otrzymają uwagę, na którą zasługują, i wiele osób będzie się o nich wyrażać ciepło i pozytywnie. Można powiedzieć, że w tym roku Bliźnięta wzniosą się na wyżyny sukcesu w kontaktach towarzyskich.

Porada dla Bliźniąt: warto być konsekwentnym w działaniu i zdyscyplinowanym, jeśli chodzi o codzienne obowiązki.

Przestroga dla Bliźniąt: przesadna pewność siebie będzie w tym roku bardzo niebezpieczna dla Bliźniąt. Umiar i szacunek dla innych – to idealne remedium.

 

Horoskop na 2019 dla Raka

Zodiakalny Rak w 2019 roku z pewnością poprawi swoją sytuację. Ważnym elementem zmian w jego życiu będą podróże, których może być w tym okresie wyjątkowo dużo. Rak już dawno nie miał okazji odwiedzić tak wielu ciekawych miejsc w jednym roku. Niech więc korzysta z tej szansy na naukę i tworzenie w umyśle wspaniałych wspomnień.

Porada dla Raka: jeśli pojawi się okazja do zmiany miejsca zamieszkania z powodu pracy, Rak nie powinien się wahać. To będzie bardzo dobra decyzja.

Przestroga dla Raka: tolerancja jest ogólnie pozytywną cechą, ale w tym roku może okazać się dla Raka niebezpieczna. Na pewne złe zachowania nie wolno pozwalać. Trzeba się stanowczo sprzeciwiać i głośno wyrażać swoje stanowisko. Jeśli Rak będzie trzymał język za zębami, szybko tego pożałuje.


Horoskop na 2019 dla Lwa

Chociaż Lew będzie dużo czasu poświęcał swojej karierze (jak zwykle), znajdzie też wolną chwilę na miłość i rozrywki. Horoskop 2019 roku przewiduje, że Lew będzie jeszcze bardziej towarzyski niż zazwyczaj. Zacznie spędzać więcej czasu nawet z dziećmi, co do tej pory nie należało do jego ulubionych zajęć. Oczywiście nadal będzie się znajdował w centrum uwagi, nie przestając nawet na chwilę błyszczeć w towarzystwie.

Porada dla Lwa: należy pilnie pracować, by utrzymać dobrą komunikację ze wszystkimi ważnymi dla siebie osobami – zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Przestroga dla Lwa: nie wszyscy będą mówić prawdę. Lew musi nauczyć się rozróżniać, kiedy ktoś wprowadza go w błąd, a kiedy mówi szczerze. Kłamstwa są w tym roku wyjątkowo niebezpieczne.

 

Horoskop na 2019 dla Panny

Zodiakalna Panna poczuje się w tym roku o wiele bezpieczniej. Przede wszystkim chodzi tutaj o kwestie materialne, ale również pod względem emocjonalnym bardzo dużo się zmieni. Pannie uda się osiągnąć wewnętrzną równowagę i poświęcić więcej czasu na rozwijanie pozytywnych aspektów własnej osoby. Co ciekawe, efekty okażą się bardzo korzystne również dla innych. Nie tylko Panna będzie cieszyła się ze swojej większej stabilności psychicznej.

Porada dla Panny: warto pamiętać o tym, by pozostać otwartym i chętnym do testowania nowych metod postępowania, zwłaszcza niekonwencjonalnych.

Przestroga dla Panny: w tym roku należy realizować swoje marzenia małymi krokami. Niczego nie wolno robić chaotycznie i bez zachowania ostrożności.

 

Horoskop na 2019 dla Wagi

Horoskop Wagi na 2019 rok pokazuje, że istnieje wiele sił wpływających na jej sytuację. Przede wszystkim chodzi tutaj o ludzi, którzy z ukrycia próbują odmienić los Wagi – i są to nie tylko osoby życzliwe, ale również wrogowie, pragnący wprowadzić chaos i nieszczęście. Waga musi więc mieć się w tym roku na baczności.

Porada dla Wagi: należy dbać o siebie poprzez troskę wobec innych. Takie postępowanie wydaje się paradoksalne, ale w przypadku Wagi doskonale zda egzamin.

Przestroga dla Wagi: należy uważać na nieprzychylne Wadze osoby, które chcą jej zaszkodzić. Ich działania będą podstępne i niełatwo da się je zauważyć. Dlatego warto obserwować swoje otoczenie i szybko wyciągać wnioski, by uchronić się przed szkodliwymi wpływami.

 

Horoskop na 2019 dla Skorpiona

To będzie bardzo produktywny rok. Skorpion dostanie nowe obowiązki, ale zyska też współpracowników, którzy go wesprą. Obciążenie nie okaże się więc aż takie wielkie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dla Skorpiona będzie to raczej idealna okazja do nauczenia się nowych rzeczy i rozwinięcia lepszych stosunków z osobami z najbliższego otoczenia.

Porada dla Skorpiona: dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu w tym roku. Skorpion może osiągnąć znacznie więcej, jeśli zaakceptuje fakt, iż nie jest jedyną kompetentną osobą w okolicy.

Przestroga dla Skorpiona: najniebezpieczniejsze w tym roku będą wszystkie nieprzewidziane wydarzenia. Niech Skorpion unika niespodzianek. Planowanie i uważna obserwacja otoczenia pozwolą uniknąć porażek.

 

Horoskop na 2019 dla Strzelca

Bardzo obiecująco wyglądają w tym roku relacje z najbliższymi. W roku 2019 Strzelec może liczyć na zaangażowanie i wzajemną serdeczność, które pogłębią się pomiędzy nim a rodziną i przyjaciółmi. To bardzo inspirujące, więc nie ma się co dziwić, że Strzelec odczuje znaczne wzmocnienie twórczej ekspresji. Będzie się przy tym naprawdę świetnie bawił. Być może wpadnie na genialny pomysł, który zapewni mu szacunek całego otoczenia.

Porada dla Strzelca: najlepsze stosunki Strzelec utrzymywać będzie z osobami znajdującymi się blisko. Jeśli natomiast współpracuje z kimś na odległość, niewiele zyska.

Przestroga dla Strzelca: pod żadnym pozorem nie wolno pozwolić sobie na zachłanność. Jeśli Strzelec zacznie za dużo żądać dla siebie, tylko się rozczaruje.

 

Horoskop na 2019 dla Koziorożca

Nadszedł czas ekspansji i rozwoju. Koziorożec poczuje, że może bez obaw wyjść naprzeciw swoim marzeniom oraz trudnym do zrealizowania planom. Ma kilka pomysłów, których nie da się wprowadzić w życie ot tak. Jednak w roku 2019 Koziorożec zyska na tyle silną pewność siebie, że ruszy do boju.

Porada dla Koziorożca: warto rozwijać w sobie umiejętność bardziej spontanicznych reakcji na różne sytuacje życiowe.

Przestroga dla Koziorożca: choć Koziorożec będzie miał bardzo dobry rok, niech nie liczy, że obejdzie się bez ciężkiej pracy. Jeśli spróbuje iść na łatwiznę, srodze się zawiedzie.

 

Horoskop na 2019 dla Wodnika

Kiedy Wodnik zacznie dostrzegać przed sobą szereg szczęśliwszych zbiegów okoliczności, uświadomi sobie, jak wielkie ma w tym roku możliwości. Jego samopoczucie oraz motywacja znajdą się na wysokim poziomie, co przyczyni się do pozytywnych zmian we wszystkich sferach życia. W dodatku Wodnik znajdzie się w centrum zainteresowania znacznej liczby osób.

Porada dla Wodnika: warto w tym roku poszerzać kontakty, ponieważ pomogą one w pełni rozwinąć skrzydła i osiągnąć zamierzone sukcesy.

Przestroga dla Wodnika: istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia przejściowej destabilizacji finansowej. Należy w takich okresach zachować szczególną ostrożność.

 

Horoskop na 2019 dla Ryby

Cokolwiek Ryby sobie zaplanują na ten rok, będą starały się wykorzystać każdą okazję do duchowego rozwoju. To dla nich bardzo ważne, ponieważ czasami brakuje im pewności siebie i poczucia własnej wartości. Mają wątpliwości, czy postępują słusznie, i przez to martwią się o swoją przyszłość. Jednakże w roku 2019 Ryby nareszcie zaczną coś zmieniać w swoim podejściu do życia.

Porada dla Ryb: dobry nastrój i otwartość na ludzi pozwolą Rybom dostrzec szereg szczęśliwych opcji. Dzięki temu zaczną odnosić więcej sukcesów.

Przestroga dla Ryb: coś zostanie utracone. Horoskop 2019 roku nie precyzuje tej kwestii, ale jest to na tyle istotne, że Ryby poczują się zagubione i przestraszone. W chwili zwątpienia nie mogą pozwolić sobie na słabość.

expresselblag.pl | co się wydarzy w 2019 | horoskop dla Twojego znaku zodiaku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fiona
fiona 15.03.2019, 11:48
Mi koleżanka poleciła taki horoskop: https://www.horoskop360.pl/hor…

Pozostałe