Dom Królów – po raz 5 wyróżniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau

  • 02.12.2019, 09:10
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Dom Królów – po raz 5 wyróżniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau
Setki pomysłów, godziny dyskusji i przygotowań, a wreszcie testy smaku. W wielkim skrócie tak powstaje karta menu każdej restauracji. A jeśli do opisu dodamy poszukiwania produktów o najwyższej jakości, starania o piękny wygląd serwowanych potraw i przede wszystkim nadzwyczajne doznania smakowe, to powstanie nam opis tworzenia karty menu restauracji Dom Królów, która mieści się w czterogwiazdkowym Hotelu Elbląg. Jak się niedawno okazało, nie tylko my uważamy naszą restaurację za świetną. Niezwykle miło jest nam poinformować, że restauracja Dom Królów po raz piąty z rzędu (!) została wyróżniona w kulinarnym przewodniku Gault & Millau [go e mijo].

W świecie kulinarnym wiodą prym tylko dwa przewodniki kulinarne- Michelin i właśnie Gault & Millau. Ten pierwszy, bardziej znany, przyznał swoje gwiazdki zaledwie dwóm restauracjom w Polsce. Począwszy od 2015 roku inspektorzy z Gault& Millau dokonują wyboru kilkuset restauracji spośród dziesiątków tysięcy istniejących w Polsce, skupiając się nie tylko na smaku, ale też na jakości i sezonowości produktów, ich uwagę przyciągają także wystrój wnętrza oraz jakość obsługi. Pozytywna ocena wszystkich tych elementów jest gwarantem zaistnienia w Żółtym Przewodniku.

Od końca marca do początku lipca br. inspektorzy z Polski, Francji i Belgii odwiedzają bez zapowiedzi tysiące polskich restauracji, które miały szanse znaleźć się w tegorocznym przewodniku Gault& Millau. Każdy z tych dni był dla nas sprawdzianem, który jak widać, zdaliśmy wyśmienicie. Fakt, że po raz kolejny z rzędu udało nam się zdobyć to wyróżnienie jest tylko potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości naszej kuchni pod wodzą Tomasza Orzechowskiego.

Odwiedzając naszą restaurację mogą się Państwo sami przekonać, co tak urzekło inspektorów z Gault& Millau. Aby zapoznać się z bardziej szczegółowym opisem restauracji Dom Królów zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji Gault& Millau Restaurants na urządzenia mobilne.


 

Rezerwacje stolików:

Restauracja Dom Królów

Ul. Stary Rynek 54-59, 82 – 300 Elbląg

tel. + 48 55 611 66 95

mob. + 48 606 115 531

e-mail: [email protected]

www.facebook.com/domkrolow

www.hotelelblag.eu

 

 

----reklama----

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe