"Żebyś zdechła" - Najnowsza produkcja Truso.tv

  • 27.11.2019, 18:51 (aktualizacja 27.11.2019, 19:12)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
"Żebyś zdechła" - Najnowsza produkcja Truso.tv
Telewizja Truso.tv we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Elblągu wyprodukowała spot w ramach kampanii społecznej na rzecz seniorów zagrożonych i dotkniętych przemocą. Za scenariusz, oraz reżyserię odpowiadał Jacek Żukowski, natomiast za zdjęcia Krzysztof Paluszyński.

 

Kampania ma na celu podnoszenie świadomości lokalnej społeczności na temat zjawiska przemocy wobec seniorów, którzy często nie zgłaszają tego zjawiska.

Osoby starsze są często zawstydzone, zwłaszcza gdy doświadczają przemocy ze strony członka rodziny. Mają także nadzieję, że stosowane wobec nich nadużycia są incydentalne i wkrótce się skończą. Bywa, że nie dopuszczają do świadomości, że to się im przytrafiło.

Pamiętajmy, iż osoby starsze są bardziej narażone na przemoc niż młodzi ludzie. Dlaczego? Ponieważ są bardziej bezbronne! Dlatego jeśli wiesz, że osobie starszej dzieje się krzywda lub przemoc dotyczy także Ciebie skontaktuj się z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Nie zwlekaj, przyjdź lub zgłoś telefonicznie.

[WIDEO]

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

258
258 30.11.2019, 14:08
Niestety starzy ludzie też święci nie są i powielanie stereotypów, że jak słaby to dobry a jak młody to zły jest też złe.

Pozostałe