W poniedziałek utrudnienia w ruchu

  • 07.11.2019, 14:22 (aktualizacja 07.11.2019, 14:38)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
W poniedziałek utrudnienia w ruchu fot. Łukasz Nosarzewski/Ilustracja do tekstu
W najbliższy poniedziałek (11 listopada) w Elblągu odbędą się uroczystości związane ze 101. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak co roku zaplanowano wiele atrakcji, w związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W poniedziałek, 11 listopada w godzinach 8.00-16.00 wyłączona z użytkowania na całej długości będzie ulica Teatralna, wyjątek stanowi wyjazd CH Zielone Tarasy oraz stacji benzynowej – wyjazd jedynie w kierunku ronda.

Na czas przeprowadzenia przemarszu i biegu w godzinach 11.30 – 16.00  zostaną wyłączone z ruchu następujące odcinki dróg:

a) jedna jezdnia drogi wojewódzkiej nr 503 od Alei Tysiąclecia w kierunku północnym do ronda Browarna/Robotnicza/Teatralna (ulice: Rycerska, Pocztowa, Robotnicza),

b) jedna jezdnia ulicy Teatralnej od ronda Browarna/Robotnicza w kierunku wschodnim do skrzyżowania z 12 Lutego, 

c)  jedna jezdnia ulicy Teatralnej od skrzyżowania Płk Dąbka/12 Lutego do wyjazdu z Centrum Handlowego Zielone Tarasy, 

d) jedna jezdnia drogi wojewódzkiej nr 504 od skrzyżowania Teatralna/12 Lutego w kierunku południowym do skrzyżowania z Aleją Tysiąclecia (ulice: 12 Lutego, Hetmańska),

e) na drodze wojewódzkiej nr 500 (Aleja Tysiąclecia) zostanie wyłączony z ruchu jeden, północny skrajny pas jezdni. 

f) południowa jezdnia Alei Armii Krajowej od ulicy Pocztowej do ulicy 12 Lutego

Pozostałe ulice będą udostępnione dla uczestników biegu na całej szerokości. W czasie trwania przemarszu i biegu wjazd i wyjazd na następujące ulice: Giermków, 1 Maja, Aleja Armii Krajowej, Królewiecka, Odzieżowa, Zacisze, Krótka nie będzie możliwy.

Przystanki autobusowe na ulicach Rycerskiej, Pocztowej, Robotniczej, 12 Lutego, Al. Armii Krajowej, Hetmańskiej i Al. Tysiąclecia nie będą funkcjonowały w godzinach 11.00 – 15.30. Trasa biegu przecina torowisko, w związku z tym ruch tramwajowy zostanie wstrzymany w godzinach 13.30 – 15.30.
Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie "na pamięć". Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej oraz organizatorzy.   

Red.

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe