Wigilia firmowa w restauracji Dom Królów.

  • 29.10.2019, 10:45
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wigilia firmowa w restauracji Dom Królów.
Zbliża się zima a wraz z nią Święta Bożego Narodzenia. Firmowe spotkania wigilijne organizowane w restauracji stały się coroczną tradycją. To okazja do podsumowania wyników, podziękowań za całoroczną pracę i złożenia życzeń pracownikom.

Warto zadbać, aby miejsce uroczystego spotkania wyróżniało się bardzo dobrą lokalizacją, eleganckim wnętrzem oraz wysoką jakością serwisu. Takie miejsce oraz sprawna organizacja uroczystości wpłynie na właściwą atmosferę spotkania.

Do jednych z najciekawszych lokali na elbląskim rynku restauracyjnym należy restauracja Dom Królów mieszcząca się przy głównej ulicy Starego Miasta w Elblągu, w zrekonstruowanych kamienicach mieszczących kompleks czterogwiazdkowego Hotelu Elbląg. Restauracja znana jest z wybitnej kuchni, której dania rok rocznie honorowane są w polskiej edycji prestiżowego przewodnika gastronomicznego Gault & Millau.

Świetna kuchnia to nie jedyny atut Domu Królów. Ta dwupiętrowa restauracja jest jedną z największych na elbląskiej Starówce. Jej powierzchnia wynosi ponad 300 m2 i oferuje ponad 240 miejsc siedzących. Jej wnętrza urzekają swoim unikalnym wystrojem, a połączenie cegieł, szklanych powierzchni i otwartej przestrzeni tworzy niepowtarzalny klimat.
 

Restauracja Dom Królów co roku organizuje firmowe spotkania wigilijne i zaprasza firmy do skorzystania z elastycznej oferty budowanej pod indywidualne życzenia klientów. Kadra managerska restauracji służy swoją wiedzą i doświadczeniem przy organizacji całego wydarzenia, a wykwalifikowany zespół kelnerski dba o sprawną obsługę spotkania. Stół zastawiony pysznymi, wigilijnymi daniami, kolędy oraz świąteczny wystrój sali wprowadzą szczególną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i pomogą zintegrować zespół pracowników, a mile spędzony wieczór na długo pozostanie w ich pamięci.

Zadbaj o rangę wydarzenia i spraw, aby Twoi pracownicy poczuli się docenieni.

Zorganizuj firmowe spotkanie wigilijne w restauracji Dom Królów.
 

Restauracja Dom Królów

ul. Stary Rynek 54-59, 82 – 300 Elbląg

tel. + 48 55 611 66 95

mob. + 48 606 115 531

e-mail: [email protected]

www.facebook.com/domkrolow

www.hotelelblag.eu

 

----- artykuł sponsorowany ----

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe