Kradzionym passatem uderzyli w barierki i uciekli. Trwają poszukiwania!

  • 26.10.2019, 11:51
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kradzionym passatem uderzyli w barierki i uciekli. Trwają poszukiwania! Nadesłane
Dziś, 26 października w godzinach porannych dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Górnośląskiej , w którym samochód marki VW passat uderzył w barierki, ze zgłoszenia wynikało, że uczestnicy zdarzenia uciekli.

 

Zgłoszenie się potwierdziło, funkcjonariusze policji zastali na miejscu już tylko porzucony samochód. Podczas policyjnych czynności okazało się, że samochód był kradziony.

-"Policja przekazała samochód właścicielowi, trwają poszukiwania sprawców"

- mówi nam komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sztifler
sztifler 28.10.2019, 10:13
ale to jest chyba ul.Traugutta przy patologicznym Pekinie a nie Górnośląska?
Tutto
Tutto 27.10.2019, 22:37
Napewno z Pekinu cos wiedza
tadek
tadek 28.10.2019, 09:26
tą patologie z Pekinu to przemieścić gdzieś na Modrzewine
Marek
Marek 27.10.2019, 04:10
Koledze nizej chyba pociagneli furke ze tak pisze,mie można karać śmiercią za kradzież mienia. Ty kupisz sobie drugi,który i tak ci ukradna a tamta osobx nie odkupi zycia wiec zastanow sie co piszesz
Zennon
Zennon 27.10.2019, 10:19
To może niech złodziej zastanowi się czy warto. Bo teraz widać że niezbyt się nad tym zastanawiają.
gall anonim
gall anonim 27.10.2019, 10:00
Obstawiam że Kolega nie pracuje i nie wie co znaczy odkładać każdy grosz na coś co jest wymarzone. Że zamiast iść na urlop ,pracuje się i zbiera by coś mieć ,a tu przychodzi szmata bez honoru ,która zabiera coś co nie jest jej wlasnoscia. W Teksasie można do takich strzelać i jestem za tym. By każde ścierwo utylizowac. Dla mnie złodziej to nie człowiek.
xza
xza 27.10.2019, 00:43
dlaczego policja nie widzi jak głąby parkują na Górnośląskiej, i na trawnikach i na chodnikach
oej
oej 26.10.2019, 19:33
stali tam z 4 godziny i blokowali bezmózgi
gall anonim
gall anonim 26.10.2019, 18:07
Złodzieje aut to ścierwo! Powinni być zabijani na ulicy strzałem w głowę. Taka powinna być wymierzana sprawiedliwosc. Są jak szmat&y które pod osłoną nocy kiedy właściciel śpi ,kradną jego własność. Mam nadzieję ,że kiedyś wfiadsjsc do czyjegoś auta ,wsiada na bardzo ostro nóż,a właściciel słysząc zawodzenie w swoim aucie dobiegnie i ścierwo zniszczy na parkingu.
hall anonim
hall anonim 26.10.2019, 17:56
Złodziei samochodów tropić i zabijać strzałem w glowe. Tak powinno się utylizować wszelkie ścierwo.

Pozostałe