Transcom oficjalnie otworzył oddział w Elblągu

  • 23.10.2019, 14:35
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Transcom oficjalnie otworzył oddział w Elblągu fot. Nadesłane
Transcom, globalny lider oferujący usługi w zakresie obsługi klienta, oficjalnie otworzył dziś swój nowy oddział w Elblągu. Uroczysta część wydarzenia z udziałem Witolda Wróblewskiego, Prezydenta Miasta Elbląg oraz symboliczne przecięcie wstęgi odbyło się w Hotelu Elbląg. Następnie zaproszeni goście udali się na zwiedzanie biura Transcom, mieszczącego się przy ul. Grunwaldzkiej 2i. Transcom Worldwide Poland działa na polskim rynku już od szesnastu lat. Posiada swoje oddziały w Olsztynie, Gdańsku i Białymstoku, a teraz wkracza do Elbląga.

 

„Bardzo się cieszę, że firma Transcom wybrała właśnie Elblag na kolejną lokalizację swojego oddziału. Nasze miasto jest otwarte na nowych inwestorów i nowoczesne usługi, do których należy sektor CRM. Mamy dogodne położenie, atrakcyjne tereny, nowoczesną infrastrukturę, uczelnie wyższe  – te czynniki z pewnością przyciągają inwestorów. Jako samorząd od lat tworzymy również dobry klimat dla biznesu. Jak widać te działania przynoszą pozytywne efekty. Każda nowa firma to miejsca pracy, a co za tym idzie dalszy rozwój gospodarczy miasta. Firmie Transcom życzę dalszego dynamicznego rozwoju, a pracownikom zadowolenia i wiele satysfakcji"

– mówi Witold Wróblewski, Prezydent Miasta Elbląg. 

Firma Transcom świadczy usługi CRM dla polskich i zagranicznych korporacji z branży telekomunikacyjnej, finansowej, motoryzacyjnej, e-commerce czy windykacyjnej. Zatrudnia specjalistów do obsługi klienta przy projektach zarówno polskojęzycznych, jak i wielojęzykowych.

Globalna marka chce nadal rozwijać swoją działalność w Polsce, widząc duży potencjał na tym rynku. Zwieńczeniem tych działań jest uroczyste otwarcie nowego oddziału w Elblągu

„Otwarcie nowego oddziału będzie miało pozytywny wpływ na dalszy, dynamiczny rozwój naszej firmy, a także na sam Elbląg, gdyż zaoferujemy nowe miejsca pracy w firmie o globalnych strukturach i planujemy ściśle współpracować z władzami miasta. Dzisiejszy dzień jest dla nas szczególny, otworzyliśmy już czwarty oddział w Polsce, w którym stworzymy doskonałe warunki pracy dla zatrudnionych osób. Chcemy, aby ten wysoki standard, który zapewniamy we wszystkich oddziałach, stał się wizytówką naszej firmy”

– komentuje Grzegorz Baran, Client Service Manager i Członek Zarządu, Transcom.

Globalna marka przygotowała atrakcyjne warunki zatrudnienia dla osób, które chciałyby podjąć pracę w nowym oddziale w Elblągu. Poszukiwani są zarówno pracownicy z doświadczeniem, którzy chcieliby w przyszłości zarządzać projektami w firmie będącej liderem branży BPO/SSC w Polsce, jak 
i ci kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i chcą się rozwijać w międzynarodowej firmie. Transcom docenia utalentowanych pracowników i oferuje im przejrzystą ścieżkę awansu.

W Elblągu firma poszukuje na początku ok. 75 pracowników. Globalna marka ponadto organizuje we wszystkich swoich oddziałach Dni Kandydata, w trakcie których potencjalni pracownicy mogą bliżej zapoznać się ze specyfiką pracy w Transcom. 

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona29
Ona29 25.10.2019, 17:59
Warunki proponowane są kiepskie... A opis jakby to była praca marzeń.
Muzyk64
Muzyk64 24.10.2019, 14:57
Ciekawy jestem jaKie kryteria dla potecjalnego kandytata..Syn siedzi w domu..przerwal studia informatyczne..angielski super..i pracy brak..normalnie KIEPSKI W DOMU...szczerze nie mam na niego sily..taka teraz mlodzież
:)
:) 24.10.2019, 17:46
przede wszystkim chęć do pracy i wytrwałość, praca jest na słuchawce więc trzeba lubić rozmawiać a wszystkiego nauczy się na szkoleniu, niech się zgłosi a na rozmowie będzie miał okazję zobaczyć jak to wygląda od środka i zdecydować czy chce tak pracować :)
Zalosne
Zalosne 24.10.2019, 11:32
No faktucznie sukces Praca za najnizsza krajowa
Sandi97
Sandi97 23.10.2019, 19:36
No no ten z lewej to faktycznie niezle ciasteczko. Gdzie mogę poznać tego Pana? ;)
nit
nit 23.10.2019, 15:36
i kolejne przecinanie wstęgi i lans naszego kiepskiego prezydenta
tomy
tomy 23.10.2019, 15:23
ładniutki ten pierwszy od lewej
.
. 23.10.2019, 17:55
Dziekuje Tomy, jednak wole kobiety. :)
Pozdrawiam
tomy
tomy 24.10.2019, 07:39
oj nie zarzekaj się , przemyśl to jeszcze
Tffuuuu
Tffuuuu 25.10.2019, 12:40
Zboczeniec!

Pozostałe