Do Elbląga został ściągnięty sonar

  • 18.10.2019, 10:51
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Do Elbląga został ściągnięty sonar fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 18 października służby ratunkowe za pomocą sonaru szukają zaginionego 28-latka.

 

W dalszym ciągu trwają poszukiwania 28-letniego mężczyzny, dziś (18.10) do Elbląga został ściągnięty sonar.

Sonar to urządzenie używające długich, średnich lub krótkich fal dźwiękowych do nawigacji, komunikacji, detekcji, określania pozycji, śledzenia oraz klasyfikacji ruchomych i nieruchomych obiektów zanurzonych, znajdujących się na powierzchni cieczy bądź w powietrzu.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 19.10.2019, 10:19
Chłopaka znalazła Grupa Specjalistyczna Płetwonurków RP ( ta sama która odnalazła ciało Staraka) i prowadzili poszukiwania na prywatną prośbę dziewczyny chłopaka. Odnalezienie ciała niema nic wspólnego z działaniem Służb Państwowych.
Anka
Anka 18.10.2019, 22:23
Chyba wkoncu chłopaka znalezli dziś niech mu ziemia lekko będzie

😪😪😪😪
Marlena
Marlena 18.10.2019, 20:11
Mam nadzieję że W końcu znajdą Damiana ,
Podpis
Podpis 18.10.2019, 18:54
Dla laików - Sonar pracuje w Elblągu od lat, a przede wszystkim na Zalewie Wiślanym nawet kilka miesięcy w roku. Służy do pomiaru głębokości torów, na podstawie ich pracy są edytowane mapy akwenów. Niestety nie idzie to w parze z systematycznym pogłębianiem. Wychodzi na to, że ma więcej zastosowań.
E
E 18.10.2019, 15:48
Po co wogle komentujecie glupie te wasze komentarze az nie da sie tego czytac .przeciez to rodzinne boli gdy widza takie wpisy nie ma co sie spieszyc oby tej osobie sie nie przytrafilo co to pisze .
Elblązanin
Elblązanin 18.10.2019, 14:21
Taki sprzet czyli sonar powinien byc w Elblągu.
Incognito
Incognito 18.10.2019, 20:05
A siostra na FB chyba chce kasę przytulić po tym co pisze aż żal czytać co ona wymyśla
Pablo
Pablo 18.10.2019, 22:29
Idiota !!!!!!!!!!
Anonimo
Anonimo 18.10.2019, 22:02
Kreatyn, zastanów sie co ty człowieku piszesz. Czytają to rodzice i znajomi tego chłopak. Proponuję isc poszukać gdzieś mozgu z wysokim "IQ" bo u ciebie brak jednego i drugiego...!!
Anty lewak
Anty lewak 18.10.2019, 23:03
Ten glut zamiast mózgu ma chyba ciasto na ryby w głowie.
żal-pl
żal-pl 18.10.2019, 17:15
No raczej bo miasto chyba za barierki raczej się nie weźmie to będzie co roku wykorzystywany na bank!

Pozostałe