Sprawca rozboju w mieszkaniu przy Wyspiańskiego zatrzymany! Po zdarzeniu ściął włosy

  • 17.10.2019, 12:25
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Sprawca rozboju w mieszkaniu przy Wyspiańskiego zatrzymany! Po zdarzeniu ściął włosy
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 27-latka podejrzewanego o rozbój na starszym mężczyźnie. Sprawca wepchnął 70-latka do mieszkania a następnie splądrował pomieszczenie. Zabrał co cenniejsze przedmioty o wartości około 3 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie. 27-latkowi może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu na terenie Elbląga. 70-latek został zaczepiony przez mężczyznę, gdy wchodził do klatki schodowej. 27-latek poszedł za nim, aż pod drzwi mieszkania, a gdy 70-latek je otworzył sprawca wepchnął go do środka i popchnął na łóżko. Młodszy mężczyzna zaczął plądrować mieszkanie, wyrzucał rzeczy z szafek szukając co cenniejszych przedmiotów.

Z mieszkania zabrał mosiężne świeczniki, inne ozdobne elementy wykonane z mosiądzu oraz telefon komórkowy. Policjanci ustalili kto może stać za tym rozbojem i już na drugi dzień zatrzymali 27-latka. W jego mieszkaniu podczas przeszukania znaleziono przedmioty pochodzące z rozboju. Mężczyzna nie do końca odpowiadał rysopisowi. Jak się okazało, zaraz po zdarzeniu zgolił całkowicie włosy, aby nie być rozpoznawalnym.

Mimo to nie uniknął odpowiedzialności. 27-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Za dokonanie rozboju może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Malutka
Malutka 18.10.2019, 05:56
Mężczyzna 27 letni???
Gnide po imieniu i nazwisku żeby na mieście życia nie miał i do najciejszej pracy!
ANTY LEWAK
ANTY LEWAK 18.10.2019, 00:27
I co dalej? Gnidę do pracy przy rowach melioracyjnych za michę repety z marchwi i brukwi. Nie pracujesz? Nie jesz! Proste. Ale lewactwo i debile od praw człowieka zaraz poczują się oburzeni.
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość 17.10.2019, 20:35
12 lat to za malo

Pozostałe