So Natural SPA – zadbaj o swoje zdrowie i urodę.

  • 16.10.2019, 10:25 (aktualizacja 16.10.2019, 10:43)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
So Natural SPA – zadbaj o swoje zdrowie i urodę.
SPA to skrót od łacińskiego wyrażenia sanus per aquam lub sanitas per aquam, co oznacza „do zdrowia za przyczyną wody”. W codziennym zastosowaniu mamy tu do czynienia z szeroką gamą zabiegów oddziaływujących na nasze ciało i psychikę, sprzyjających dobremu samopoczuciu i odprężeniu, a jednocześnie wspomagających zdrowie i urodę. Wykorzystując możliwości, które dają nam zabiegi SPA, możemy pielęgnować zarówno ciało jak i duszę, zmierzając w ten sposób do odzyskania równowagi psychicznej przez całkowity relaks i zminimalizowanie stresu oraz zmęczenia.

Jest takie miejsce w sercu elbląskiej Starówki, które oferuje wybór relaksujących masaży, odmładzających i wyszczuplających zabiegów, oczyszczanie ciała oraz relaks w strefie wodnej. To centrum odnowy biologicznej So Natural SPA & Wellness mieszczące się w kompleksie czterogwiazdkowego Hotelu Elbląg. Składa się z 5 gabinetów zabiegowych, pokoju relaksu oraz strefy wellness w postaci basenu, jacuzzi, sauny suchej, parowej oraz salki fitness.
 

Wśród oferowanych przez So Natural SPA usług znajdziemy przeróżne masaże, zabiegi kosmetyczne na twarz, takie jak wodno-tlenowe oczyszczanie, zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków oraz fal radiowych, mikrodermabrazja, manicure, pedicure, a także aparaturowe zabiegi wyszczuplające sylwetkę takie jak: endermologia, liposukcja, radiotermolifing czy masaż próżniowy.

Wyspecjalizowana załoga SPA pracuje na nowoczesnej aparaturze z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków firm Sothys, Organique oraz Bioline. Priorytetem zespołu jest zadowolenie i satysfakcja gościa, dlatego do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, dopasowując i doradzając najlepszą ofertę do jego oczekiwań.

W październiku, So Natural SPA szczególnie poleca nowe zabiegi oczyszczające – mikrodermabrazję oraz peeling kawitacyjny. Dla wszystkich gości korzystających z zabiegów SPA, strefa wodna udostępniana jest bezpłatnie.

Zapraszamy do rezerwacji!

So Natural SPA

ul. Stary Rynek 54-59 (w budynku Hotelu Elbląg****)

82-300 Elbląg

t. 55 611 66 96

m. 660 506 228

e. [email protected]

www.hotelelblag.eu/spa-wellness-elblag/

 

 

---- artykuł sponsorowany ----

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe