Nowe życie starych rzeczy – ze strychu na scenę!

  • 15.10.2019, 13:25 (aktualizacja 15.10.2019, 15:04)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Nowe życie starych rzeczy – ze strychu na scenę!
Od lat nie wiesz, co zrobić z zalegającymi przedmiotami? Przestawiasz je z kąta w kąt, wynosisz do piwnicy, i na strych… nie wyrzucisz ich, bo każda z tych rzeczy wiążę się z jakąś historią, a z drugiej strony, brakuje ci przestrzeni, by ciągle trzymać je u siebie?

Mamy rozwiązanie! Część z tego, co być może uważacie za zbędne, dla nas okaże się wyjątkowym rekwizytem, który wykorzystamy na scenie. Przedmioty, które od lat trzymasz schowane w kartonach, mogą otrzymać nowe życie w świetle reflektorów i setek oglądających je oczu!

Przygotowując się do najnowszej premiery – Cabaretu, szukamy przedmiotów, które zostaną użyte jako rekwizyty. Jeśli chcesz nadać nowe życie pozornie nieużytecznym przedmiotom – przynieś je 19 października (sobota) na foyer Dużej Sceny w godzinach 10 – 16. Jeśli zdecydujemy się przyjąć od Ciebie jakąś rzecz, dostaniesz od nas podwójne zaproszenie na pierwszy spektakl popremierowy, który odbędzie się 9 listopada o 18:00.

Czego potrzebujemy?

– 20 walizek do sceny obozowej – stare tekturowe walizki, które posiadają okucia, klamry

– 3 czarne ebonitowe telefony ze słuchawkami na sznurach

– futra damskie (rozmiar nie gra roli!)

– szpicrutę

– duża przedwojenna walizka

– mała maszyna do pisania z początków XX wieku

– kryształowa patera na owoce z tzw. rżniętego szkła

– figury szachowe

Czekamy na Was 19 października (sobota) na foyer Dużej Sceny w godzinach 10 – 16.

 

- Kamila Łyłka, Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Norbert
Norbert 16.10.2019, 22:25
Cześć Moi ludzie to Norbert, czy jesteś w kryzysie finansowym? ponieważ w moim kraju jest teraz kryzys finansowy, właśnie dostałem kwotę pożyczki w wysokości 90 000 USD od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której złożyłem wniosek o kwotę pożyczki, a moja pożyczka została zatwierdzona i wysłana na moje konto bankowe w ciągu 2 godzin, ponieważ dokonano szybka i ekspresowa pożyczka ode mnie dzisiaj i jestem dzisiaj szczęśliwym człowiekiem, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki teraz i proszę o kontakt z CEO poniżej e-mail [email protected] lub też o kontakt z Whatsapp +971586972460 i czekam na przesłuchanie dzisiaj, ponieważ są prawdziwymi i prawowitymi 100% i wszyscy w naszym mieście mówią dobrze o tej firmie, ponieważ wielu z nas ma gotówkę i odnosi sukcesy z pożyczki.

Norbert

Pozostałe