Koalicja Obywatelska w Elblągu dziękuje za głosy. "Będziemy kontrolować PiS"

  • 14.10.2019, 14:27 (aktualizacja 14.10.2019, 14:49)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Koalicja Obywatelska w Elblągu dziękuje za głosy. "Będziemy kontrolować PiS" fot. Łukasz Nosarzewski
Koalicja Obywatelska w Elblągu podziękowała wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, a szczególnie tym, którzy zagłosowali na Koalicję Obywatelską.

 

Senator Jerzy Wcisła oraz poseł Elżbieta Gelert podziękowali  sowim wyborcom : serdecznie dziękuję za zaufanie, będę pracowała na rzecz Elbląga i całego okręgu elbląskiego - mówiła Elżbieta Gelert.

Senator Jerzy Wcisła zapowiedział, że Koalicja Obywatelska będzie kontrolowała władzę i będzie mówiła sprawdzam:

-" PiS sypał i sypie obietnicami jak z rękawa, było milion samochodów elektrycznych, 100 tysięcy mieszkań, teraz też jest pakiet różnych obietnic, naszym zadaniem będzie mówienie sprawdzam, będziemy sprawdzali jak te obietnice są realizowane"

- mówił senator Jerzy Wcisła.

-" Jedna z tych ostatnich obietnic, a która dotyczy Elbląga, to jest obietnica, że będzie obwodnica Elbląga, wymyślona z kapelusza,  w ministerstwie nikt wie, że obwodnice mają być budowane, ani nikt z miastem nie konsultował, czy taka obwodnica jest potrzebna, a więc będziemy dopytywali"

- dodał senator Jerzy Wcisła.

Zdaniem senatora najważniejszą sprawą teraz jest zajęcie się się kanałem przez Mierzeję, żeby skończył się w Elblągu, z kolei Elżbieta Gelert uważa, że najważniejszym wyzwaniem dla władzy będzie naprawa służby zdrowia.

Przypomnijmy, że w okręgu elbląskim Koalicja Obywatelska zdobyła 2 mandaty (Jacek Protas, Elżbieta Gelert) oraz uzyskała mandat senatora, który zdobył Jerzy Wcisła.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

big
big 17.10.2019, 15:22
sami sie niech kontroluja sa jeszcze gorsi od nich...kupa smiechu
romek
romek 17.10.2019, 14:18
to my będziemy was kontrolowac i rozliczac .
Anna Weichhaus
Anna Weichhaus 16.10.2019, 18:44
Witam, jestem Anna Weichhaus, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: [email protected]

Pozostałe