Przyjechała do Elbląga na święta i straciła wszystko co miała

  • 26.12.2018, 12:37
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Przyjechała do Elbląga na święta i straciła wszystko co miała fot. pixabay/ilustracja do tekstu
Wczoraj (25.12) około godziny 2.00 w nocy ktoś wyniósł portfel z dużą ilością pieniędzy z pubu. Właścicielka portfela straciła nie tylko pieniądze ale również ważne dokumenty.

 

Jeżeli ktokolwiek znalazł dokumenty na dane: Laura Siekierska w okolicach Starego Miasta w Elblągu , proszony jest o kontakt pod artykułem bądź pod numerem telefonu 505 965 338.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szwarek
Szwarek 28.12.2018, 10:03
W nocy w pabie z duza iloscia pieniendzy?
Gratuluje rozwagi,a w elblagu to sie raczej nie znajdzie
muzyk64
muzyk64 28.12.2018, 01:00
Życie.. dobrze że jeszcze [email protected] nie bylo .Ech..
Ważne
Ważne 27.12.2018, 11:57
Monitoring należy sprawdzić
logik
logik 27.12.2018, 09:42
ale wy jestescie z*** z tymi komentarzami
Tomek
Tomek 27.12.2018, 08:36
Po co brać dużo gotówki ze sobą? Tyle chlejesz ? a święta to się z rodziną spędza a nie jak w Danii już 24 wieczorem choinki wynosili na kontener tylko prezenty w głowach a po kolacji młodzi do miasta na dyskotekę.
ChuiCiNaŁeb
ChuiCiNaŁeb 27.12.2018, 20:13
Ale ty jestes dzban ziomek
Kolo
Kolo 27.12.2018, 08:00
Glupich nie sieja same sie rodza a moze tak sie nachlala ze szuka teraz sponsora
Polak
Polak 27.12.2018, 07:29
Świąteczna i rodzinna impreza e Pubie to ktoś z rodziny jej szmal zawinąć musiał
zyga
zyga 27.12.2018, 01:03
po co było pić
K2
K2 26.12.2018, 22:16
Super reklama dla Elblążan, myślę że jak już kradzieże w Święta się zaczynają tu naprawdę w tym mieście nie ma czego szukać. Lepiej jechać do Gdańska, więcej cywilizacji.
ho2
ho2 26.12.2018, 22:16
normalna osoba to się bawi o 2 w nocy, a nie jak ty ANGOL wystajesz pod ZABKĄ- daj zapalić, postaw piwo
ho2
ho2 26.12.2018, 22:10
to przez czerwone końcówki
angol
angol 26.12.2018, 21:10
pewnie z angli na swieta przyleciala i co normalna osoba robi o 2 w nocy w pubie ??
Warnis
Warnis 12.01.2019, 13:03
W przedświąteczną noc ? Siedzi w pubie . Jakby siedziała podczas swojego dnia pracy powiedzmy w poludnie to byłoby raczej dziwne
bula
bula 26.12.2018, 18:55
No coz przykre ale to okazja czyni zlodzieja
Tajniak
Tajniak 26.12.2018, 17:34
Mam te wszystkie dokumenty były porozrzucane za pubem jak właścicielka chce je odzyskać to jaka jest nagroda za te dokumenty
kacper
kacper 26.12.2018, 19:43
zostaw kontakt do siebie to sie dogadamy
bula
bula 26.12.2018, 18:57
Oby Tobie przytrafilo sie to samo,a moze i kase tez znalazles?
Pawel
Pawel 26.12.2018, 18:10
Hiena. Wstydu nie masz nawet w Święta. Ku... "człowieku" co się z Tobą dzieje. Życzę Ci tego samego.
bonzo
bonzo 26.12.2018, 15:57
co za tragedia dobrze ze nie zostala zgwalcona !!!
Obej
Obej 26.12.2018, 15:22
Kto w dzisiejszych czasach nosi sporo "żywej gotówki" przy sobie? A tym bardziej udaje się z nią do pabu?
Kazik
Kazik 27.12.2018, 00:04
Chciala sie pokazac jak to sie ma gotowe hahaha xd

Pozostałe